Finansowanie

Finansowanie «

Finansowanie

Zastanawiasz się jak zorganizować Finansowanie na zakup maszyny ?

Metal-trade.pl współpracuje z najlepszymi !

Abaga sp. z o.o. - nasz oficjalny partner

Abaga Sp. z o.o - Finansowanie: Działamy jako broker leasingowy. Naszym zadaniem jest zapewnienie Państwa firmie możliwie najkorzystniejszych warunków finansowania zakupów środków trwałych. Dzięki współpracy z wieloma firmami leasingowymi dokonamy wyboru najlepszej oferty na rynku bez dodatkowej prowizji.

Oferta leasingu środków trwałych dedykowana dla Klientów zainteresowanych użytkowaniem: maszyn do obróbki metalu np. pras hydraulicznych lub zaawansowanych centrów obróbczych CNC. Każdy harmonogram finansowy jest ustalany indywidualnie i dopasowany do potrzeb i możliwości Leasingobiorców. Od rodzaju przedmiotu leasingu uzależniona jest wysokość pierwszej wpłaty oraz długość umowy leasingu.

Firmy decydujące się na tę formę finansowania działalności powinny zapoznać się z dwoma podstawowymi rodzajami leasingu. Mają one swoje zalety oraz wady, które zależą m.in. od specyfiki prowadzonej działalności oraz przedmiotu leasingu. Niezależnie od tego, na który rodzaj leasingu firma się zdecyduje, można mówić o jednej głównej korzyści – braku konieczności zaangażowania własnych środków na inwestycję przy przystąpieniu do jej realizacji.

Obie formy leasingu mają inne zalety, dlatego porównując korzyści wynikające z wyboru danego rodzaju finansowania, firma powinna wziąć pod uwagę specyfikę prowadzonej przez siebie działalności oraz to, jaki środek trwały jest przedmiotem inwestycji.

 

Nie wiesz jaki leasing wybrać? Chcesz otrzymać najlepszą ofertę? Skontaktuj się z nami:

Abaga sp. z o. o.
ul. Kartuska 15a/4 Gdynia
info@abaga.pl, 58 733 07 20

531 902 425, 531 802 425

Złóż zapytanie:

http://www.abaga.pl/zapytania/leasing_fiansowy_operacyjny

O leasingu:

http://blog.abaga.pl/index.php/category/leasing/

 

Zapraszamy do korzystania z naszego kalkulatora leasingowego !