Gilotyny hydrauliczne – bog...

Gilotyny hydrauliczne – bog... « aktualnosci «
 10 stycznia 2017    Zespół Metal Trade
Podziel się:

Doświadczenie, jakie zdobywamy na rynku sprzedaży maszyn do obróbki metali, uczy nas jednego. Mianowice tego, że każdy klient jest wyjątkowy i każdy potrzebuje rozwiązań indywidualnie dopasowanych dla swojego przedsiębiorstwa. I z tego właśnie powodu staramy się systematycznie powiększać naszą ofertę.

W tym miejscu pragniemy przedstawić państwu naszą bogatą ofertę gilotyn hydraulicznych, produkowanych przez dwie cenione w branży firmy: ACCURL i Vartek. Oba przedsiębiorstwa od lat zajmują się produkcja różnego rodzaju maszyn do obróbki metali w tym gilotyn hydraulicznych. Ich cenne doświadczenie w branży produkcyjnej, pozwoliło stworzyć maszyny wyjątkowo trwałe, wydajne i nowoczesne.

Gilotyny hydrauliczne obu producentów charakteryzują się perfekcyjnym wykonaniem, a konkretne modele świetnie sprawdzają się w poszczególnych typach produkcji. W ofercie Metal Trade znajdują się zarówno gilotyny hydrauliczne wahadłowe, jak i gilotyny hydrauliczne o cięciu prostopadłym.

Dzięki temu każdy producent może wybrać gilotynę dopasowaną do potrzeb swojego przedsiębiorstwa i danego rodzaju produkcji. A także, co niezwykle istotne, może wybrać taką gilotynę hydrauliczną, która będzie dla niego atrakcyjna cenowo.

Gilotyny hydrauliczne Accurl

W ofercie Metal Trade znajdują dwa modele gilotyn hydraulicznych firmy Accurl. Są nimi gilotyna hydrauliczna ACCURL SM7 i gilotyna hydrauliczna ACCURL MS8. Model ACCURL SM7 jest konstrukcją dostosowaną do cięcia wahadłowego, bardzo często wybieranego przez polskie firmy produkcyjne. Maszyna posiada wygodny panel sterowania numerycznego i nowoczesny sterownik NC ESTUN E21. Gilotyna SM7 należy do jednych z najbardziej konfigurowalnych gilotyn, dzięki czemu można ją dopasować do różnych profili produkcji.

 

Gilotyna Accurl MS 7
Gilotyna Accurl MS 7

Natomiast Gilotyna hydrauliczna ACCURL SM8 należy do jednych z najlepszych gilotyn w swojej klasie. Zastosowany w niej rodzaj cięcia prostopadłego umożliwia cięcie różnego rodzaju blachy o różnej grubości, bez zagrożenia wystąpienia skręcenia ramy. Maszyna wyposażona jest w sterownik NC ELGO P40 i przejrzysty panel sterujący.

Gilotyny hydrauliczne Vartek

Modelami gilotyn hydraulicznych Vartek dostępnymi w naszej ofercie są Gilotyna hydrauliczna VARTEK EcoCu i Gilotyna hydrauliczna VARTEK PrimaCu. Model Gilotyny EcoCu tnie w technologi wahadłowej. Jedną z jego największych zalet jest niezwykle solidna i sztywna rama, a także automatyczna regulacja szczeliny pomiędzy ostrzami i automatyczny odjazd zderzaka tylnego w zakresie jednego metra. Gilotyna posiada nowoczesne sterowanie CYBELEC CybTouch 6 ® i wygodny ekran dotykowy.

Model VARTEK PrimaCu to już wyższa szkoła cięcia. Gilotyna PrimaCu jest solidną i sztywną konstrukcją typu heavy duty, dedykowaną do obróbki różnego rodzaju materiałów, nawet takich o dużej grubości. Natomiast technologia prostopadłego cięcia likwiduje problem skręcania ramy. Maszyna sama dostosowuje kąt cięcia blachy i wartość szczeliny między ostrzami. Sterowanie CYBELEC DNC61 ® umożliwia bardzo prostą obsługę gilotyny, panel kontrolny jest duży i czytelny. A obsługa odbywa się zaledwie na jednej stronie, co przyspiesza czas produkcji.

Gilotyna hydrauliczna VARTEK PrimaCut

Modele gilotyn hydraulicznych dostępne w naszej ofercie są zróżnicowane zarówno pod względem technologicznym, jak i cenowym. Dzięki temu każdy znajdzie ofertę, która będzie dla niego jak najbardziej optymalna. Jednak żeby w pełni dopasować urządzenie do indywidualnych potrzeb, najlepiej jest skontaktować się z nami bezpośrednio. A my z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem przy wyborze jak najlepszej maszyny i jej oprzyrządowania.

gilotyna hydrauliczna
Galeria
Dodaj komentarz

 

Zobacz także

Tokarka UT320x500 CNC to jedna z naszych ostatnich realizacji. Maszynę dostarczyliśmy do klienta z woj. Podkarpackiego. Tokarka CNC dysponuje długością
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowiska: Serwisant i pomocnik serwisanta. Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy
Tokarka UT500x1500 CNC to jedna z naszych ostatnich realizacji. Maszynę dostarczyliśmy do klienta z woj. Lubelskiego. Tokarka CNC dysponuje długością