Idealne cięcie? Tylko z Gil...

Idealne cięcie? Tylko z Gil... « aktualnosci «
 14 października 2017    Zespół Metal Trade
Podziel się:

Perfekcyjne cięcie blachy nie jest tak łatwe do osiągnięcia, jakby się mogło wydawać. Poszczególne gilotyny oraz ich typ odgrywają tutaj zasadniczą rolę. I jeśli zależy nam na naprawdę dokładnej obróbce plastycznej, to najlepszym wyborem jest Gilotyna Hydrauliczna Accurl MS8. Dlaczego?

Firma Accurl nie od dzisiaj słynie z produkcji wysokiej jakości urządzeń do obróbki plastycznej. Producent ten posiada prawie 30 letnie doświadczenie, które potrafi świetnie wykorzystać przy budowie profesjonalnych i niezawodnych maszyn, w tym gilotyn hydraulicznych.

Potwierdzeniem tego jest Gilotyna Hydrauliczna Accurl MS8, która łączy w sobie solidną konstrukcję, markowe komponenty i podzespoły oraz najbardziej optymalny rodzaj cięcia, czyli cięcie prostopadłe. Technologia ta pozwala na obróbkę blach o zróżnicowanej grubości, a przede wszystkim eliminuje zjawiska skręcania ramy i skręcania blachy, które występują w gilotynach typu wahadłowego (HGS).

Takie rozwiązanie pozwala również na olbrzymie możliwości regulacji maszyny, obejmujące hydrauliczne ustawienie szczeliny pomiędzy ostrzami, a także regulację samego kąta nachylenia noży, która odbywa się przy użyciu nowoczesnego kontrolera NC. A to nie wszystkie zalety tej wyjątkowej gilotyny.

Gilotyna Hydrauliczna ACCURL MS8
Gilotyna Hydrauliczna ACCURL MS8

Gilotyna hydrauliczna Accurl MS8 i praca idzie jak z płatka!

Na szybką, sprawną i precyzyjną pracę gilotyny MS8 wpływa również jej wyposażenie, które obejmuje czytelny i wygodny w użyciu kontroler umożliwiający komfortowe sterowanie pracą maszyny (sterownik NC ELGO P40), w tym pełną regulację parametrów obróbki, takich jak długość odcinanego materiału, ilość cięć, odjazd zderzaka czy kąt natarcia górnego noża, a także szczeliny między ostrzami.

Dodatkowo urządzenie posiada m. in. 3 podpory przednie wyposażone w skalę pomiarową i rowek t-owy, stół roboczy wyposażony w kulki transportowe, zderzak ze śrubą kulową, która zapewnia doskonałą jakość prowadzenia bez żadnych luzów, kontroler przejazdu osi X Delta, a w opcji również wygodny stół podający (automatyczny).

Co ważne, maszyna doskonale nadaje się do ciecia zarówno cienkich blach, jak i do obróbki grubszej stali konstrukcyjnej.

Wybierz model gilotyny Accurl MS8 dostosowany do swoich potrzeb!

W serii Gilotyn MS8 znajduje się aż kilkadziesiąt modeli maszyn, które różnią się między sobą wielkością, mocą i parametrami obróbki. Dzięki temu w łatwy sposób można perfekcyjnie dopasować urządzenie do indywidualnego zapotrzebowania. Najmniejsza gilotyna MS8 mierzy 2600 mm długości, 1680 mm szerokości i 1750 mm wysokości, ma moc 5,5 kW, długość cięcia 2000 mm i prędkość roboczą 14 skoków na minutę.

Natomiast gilotyna hydrauliczna z największą długością cięcia wynoszącą 3200 mm, ma 3770 mm długości, 3400 mm wysokości i 2550 szerokości, a to wszystko przy mocy silnika 37 kW i prędkości roboczej 3 skoków na minutę.

Głębokość wybrania poszczególnych urządzeń wynosi od 80 mm w przypadku mniejszych gilotyn do 120 mm dla większych modeli, a kąt natarcia ostrza w poszczególnych urządzenia mierzy:

  • 0,5~ 2 stopni
  • 0,5~ 1,3 stopni
  • 0,5~ 2,3 stopni
  • 0,5~ 3 stopni
  • 0,5~ 3,3 stopni
  • 1~ 3,3 stopni
  • 1~ 4 stopni

Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z ofertą Gilotyn Hydraulicznych Accurl MS8 w zakładce Gilotyny Hydrauliczne Accurl. Warto, bo maszyny te są naprawdę trwałe i niezawodne! I doskonale nadają się do profesjonalnej obróbki. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!

Gilotyna Hydrauliczna ACCURL MS8
Galeria
Dodaj komentarz

 

Zobacz także

Tokarka UT320x500 CNC to jedna z naszych ostatnich realizacji. Maszynę dostarczyliśmy do klienta z woj. Podkarpackiego. Tokarka CNC dysponuje długością
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowiska: Serwisant i pomocnik serwisanta. Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy
Tokarka UT500x1500 CNC to jedna z naszych ostatnich realizacji. Maszynę dostarczyliśmy do klienta z woj. Lubelskiego. Tokarka CNC dysponuje długością