Gilotyny hydrauliczne CNC Vartek

Vartek Machinery został założony w Turcji przez dwóch partnerów biznesowych ze wspólnym 35 letnim doświadczeniem w branży formowania metali. Bliska współpraca z wieloma klientami z całego świata pozwoliła rozpoznać i zrozumieć ich wymagania i zapotrzebowania. Doskonale wiemy o tym, że każdy klient ma inne potrzeby i wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego też, każda prasa krawędziowa czy nożyce muszą spełniać indywidualne wymagania użytkownika. W tym sensie jesteśmy dumni zaprezentować nas jako firmę inżynierską z dużym doświadczenia oraz jako zaufanego dostawcę sprawdzonych pras krawędziowych i nożyc gilotynowych.

Z tego powodu nie sprzedajemy tylko maszyn ale przede wszystkim słuchamy wymagań klienta, analizujemy cały proces produkcji i dopiero wtedy dobieramy lub tworzymy rozwiązania, które ułatwią tobie życie dziś i jutro.

Cały zespół inżynierów oraz pracowników Vartek Machinery pracuje niestrudzenie aby zaoferować nie tylko maszynę ale przede wszystkim rozwiązanie technologiczne spełniające twoje oczekiwania. Zepół Vartek Machinery składa się tylko i wyłącznie z doświadczonych pracowników z długoletnim stażem w produkcji pras krawędziowych oraz nożyc gilotynowych.