Zaginarka hydrauliczna STEF...

Zaginarka hydrauliczna STEF... « Zaginarki hydrauliczne «

Zaginarka hydrauliczna Stefa VH jest gotowa odpowiedzieć na Twoje potrzeby produkcyjne.

 

Maszyna posiada solidną ramę, która może zapewnić maksymalną tolerancję na złożone gięcia. Wspaniały trymer rozcina materiał, bez najmniejszego wysiłku. Zaginarka korzysta z technologii hydraulicznej aby uzyskać maksymalną wydajność i prędkość.

 

Urządzenia Stefa (Sucorema-Tefagesu) to atrakcyjna Portugalska odpowiedź na konkurencyjne maszyny ze Szwajcarii i Niemiec.

 

Zapytaj o cenę

 

lub zadzwoń bezpośrednio do doradcy:

+48 696 765 540


Główne zalety

Grupa Sucorema to synergia dwóch firm, Sucorema i Tefagesu, producentów maszyn dla przemysłu blachy stalowej. Założona w 1986 r. w Portugalii firma Sucorema wcześnie ujawniła się jako firma innowacyjna na rynku krajowym i przez cały ten czas łączy doskonałą obsługę z niewyczerpaną wydajnością, aby chcieć robić więcej i lepiej.

 

Dzisiaj, z prawie trzydziestoletnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji maszyn, narzędzi i systemów, grupa Sucorema prezentuje szereg rozwiązań do obróbki blachy stalowej i innych materiałów. Jej produkty, wprowadzane do obrotu pod marką Stefa, wyróżniają się wysoką trwałością i niskimi kosztami utrzymania, a także wyższą dokładnością i opłacalnością w wykonywaniu złożonych zadań, pasują do produkcji przyszłego środowiska przemysłowego i technologii blachy.

 

Sucorema – Tefagesu jest oryginalnym producentem urządzeń do obróbki blach stalowych, z doświadczeniem w produkcji zwijarek, zaginarek, linii do cięcia wzdłużnego, rozwijaków, wykrawarek do naroży i pras hydraulicznych. Fabryka jest  podzielona na kilka działów z własną produkcją, takimi jak obróbka skrawaniem, malowanie, spawanie, automatyka elektryczna i montaż. Posiadając własny dział badawczo-rozwojowy, Sucorema jest w stanie zaprojektować maszynę od początku, monitorując budowę procesu i ostateczne zatwierdzenie przez klienta.

zaginarka hydrauliczna


Parametry

Długości 4m • 6m • 8m • 10m • 12m
Grubość materiału (mm) 1,25 • 1,5 • 2 • 3
Max otwarcie belki dociskowej 260mm
Głębokość robocza 1070mm
Maksymalny kąt 145º
zaginarka hydrauliczna
previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

 

 

Zapytaj o cenę

 

lub zadzwoń bezpośrednio do doradcy:

+48 696 765 540