Centra obróbcze MANFORD

Firma „Manford Machinery Co. LTD.” została założona w 1987 roku. Od początku działalności firmy skupiona była na opracowywaniu oraz produkowaniu precyzyjnych frezarek oraz szlifierek do płaszczyzn, charakteryzujących się wysoką jakością oraz niezawodnością. Ciągły rozwój firmy doprowadzić do produkcji maszyn sterowanych numerycznie.

Manford nie dostarcza tylko szerokiej gamy obrabiarek numerycznych lecz przede wszystkim dąży do spełnienia wymagań Klientów. Produkty firmy Manford sprzedawane są na pięciu kontynentach. Głównymi odbiorcami maszyn są firmy z branży lotnictwa,  transportu, automotive, produkcji form itp.

Grupa Manford skupia w sobie trzy fabryki zlokalizowane na Tajwanie o powierzchni 25000m2, 6600m2, 2450m2 oraz biuro sprzedaży w USA. Dział konstrukcyjny dąży do ciągłego rozwoju, mając na uwadze wysoką precyzję, niezawodność oraz nieskomplikowaną obsługę.

Potwierdzeniem jakości oraz profesjonalnych zasad produkcji maszyn CNC jest uzyskanie certyfikatów ISO9002 w 1997 roku oraz ISO9001 w 2002roku.