Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu Tokarki z płaskim łożem CNC firmy PINACHO. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Prezentowane tokarki z płaskim łożem PINACHO to doskonała EUROPEJSKA alternatywa CENOWA dla wszelkich chińskich maszyn podobnego typu. Zwłaszcza w przypadku świadomych Klientów ceniących sobie niezawodność, europejską precyzję wykonania, świetne parametry techniczne i doskonałe właściwości robocze.

 

Tokarki z płaskim łożem firmy Pinacho to urządzenie dające pełną możliwość sterowania CNC i prostotę obsługi maszyny konwencjonalnej. Nasze maszyny znajdują szerokie zastosowanie w warsztatach utrzymania ruchu, narzędziowniach, firmach usługowych. Maszyny hiszpańskiego producenta posiadają szerokie spektrum zastosowań z uwagi na możliwość obrabiania powierzchni zewnętrznych i wewnętrznych, toczenia stożków czy też elementów sferycznych. Możliwe jest również wykonywanie pełnego zakresu gwintów czołowych, walcowych jak również stożkowych. Tokarki CNC z serii ST to maszyny przeznaczone do pracy wieloseryjnej nawet w systemie dwuzmianowym. Okrętem flagowym firmy PINACHO METOSA są z kolei tokarki  CNC z serii STH. Są to wyjątkowo trwałe maszyny przeznaczone do obróbki wielkogabarytowych elementów. Urządzenia te charakteryzują się bezapelacyjnie najlepszym stosunkiem CENY do JAKOŚCI w swojej klasie (gabarytowej) maszyn.

Wszystkie maszyny wyposażane są w zależności od preferencji Klientów w sterowania firm: SIEMENS, FANUC i FAGOR.

Gorąco zachęcamy Państwa do kontaktu z naszymi doradcami. Wierzymy, że będziemy w stanie spełnić Państwa nawet najbardziej złożone wymagania.