Mechaniczne nożyce gilotyno...

Mechaniczne nożyce gilotyno... « aktualnosci «
 14 listopada 2017    Zespół Metal Trade
Podziel się:

Nowoczesne technologie połączone z wysoką jakością wykonania, tak można najkrócej opisać mechaniczne nożyce gilotynowe QH11D wyprodukowane przez firmę Accurl, które są dostępne w ofercie Metal Trade w bardzo atrakcyjnej cenie!

Urządzenie świetnie sprawdzi się zarówno w mniejszych zakładach produkcyjnych, jak i w dużych przedsiębiorstwach przemysłowych. Dedykowane jest do cięcia arkuszy i pasów z blach stalowych, metali kolorowych oraz innych materiałów.

Korpus maszyny to solidna konstrukcja, ale nic w tym dziwnego, ponieważ wszystkie urządzenia Accurl zaskakują swoją wytrzymałością i jakością wykonania. W tym przypadku dodatkowym atutem nożyc gilotynowych QH11D jest ich nieskomplikowana obsługa i niskie koszty eksploatacji, które dopełnia niezwykła szybkość działania.

Mechaniczne nożyce gilotynowe QH11D
Mechaniczne nożyce gilotynowe QH11D

Mechaniczne nożyce gilotynowe QH11D – wyposażenie

Urządzenie posiada naprawdę funkcjonalne wyposażone, takie jak automatyczny odjazd zderzaka w osi X, podświetlana linia cięcia, regulacja szczeliny między ostrzami, podpory przednie, zabezpieczenie dłoni, komplet noży oraz niezwykle wygodny w użyciu wyłącznik nożny.

Mechaniczne nożyce gilotynowe QH11D
Mechaniczne nożyce gilotynowe QH11D

Mechaniczne nożyce gilotynowe QH11D sterowane są za pomocą wygodnego kontrolera z czytelnym wyświetlaczem i intuicyjną w obsłudze klawiaturą przemysłową. Sterownik maszyny to NC ESTUN E21, który umożliwia zaimplementowanie 500 linijek programu, pozwala kontrolować skok maszyny i jej zderzak wraz z jego odsunięciem (funkcja retrack) i wyświetleniem jego aktualnej pozycji. Nożyce gilotynowe QH11D mogą również pracować w pętli, a także w automatycznym lub manualnym trybie pracy.

Mechaniczne nożyce gilotynowe QH11D
Mechaniczne nożyce gilotynowe QH11D

Parametry poszczególnych modeli nożyc gilotynowych

W naszej ofercie dostępne są cztery modele nożyc gilotynowych QH11D, które różnią się między sobą wielkością, mocą silnika oraz maksymalną grubością cięcia.

Najmniejszy pod względem gabarytów model QH11D3.5 x 1250 o mocy silnika 5,5 kW, wadze 1450 kg i maksymalnej szerokości cięcia 1250 mm, charakteryzuje się największą maksymalną grubością cięcia – 3,5 mm, gdzie w pozostałych trzech modelach grubość cięcia wynosi 3,2 mm.

Największy model QH11D3.2 x 2500, który waży 2200 kg i tnie blachę o maksymalnej szerokości 2500 mm, wyposażono w silnik o mocy 7,5 kW.

Wszystkie maszyny posiadają identyczny zakres regulacji tylnego zderzaka (0-650 mm) oraz liczbę skoków na minutę wynoszącą 47. Różnią się jednak kątem nachylenia noży, który w poszczególnych urządzeniach wynosi:

  • 5×1250 – 1,5 °
  • 2×1500 – 1,5 °
  • 2×2000 – 1,75 °
  • 2×2500 – 1,3 °

Prezentowane mechaniczne nożyce gilotynowe QH11D to niezwykle interesująca i atrakcyjna oferta. Wpływa na to również fakt, że za sprawą wprowadzonych przez Metal Trade unikatowych rozwiązań technicznych, można być pewnym długoletniego i bezawaryjnego funkcjonowania tej maszyny.

Dlatego też, jeśli potrzebujesz solidnego sprzętu, który jest nie do zdarcia, to właśnie go znalazłeś! Chcesz się dowiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu!

Mechaniczne nożyce gilotynowe QH11D
Galeria
Dodaj komentarz

 

Zobacz także

Wraz z nadejściem wakacji mamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą najnowszą propozycję ofertową - Pionowe centra obróbcze SEIDO SEIKI. SEIDO SEIKI
Tokarka cnc z napędzanymi narzędziami i opcjonalną sondą narzędzia PINACHO ST 225x1500 to jedna z naszych najnowszych realizacji. Urządzenie zostało
Nasza firma zainstalowała i uruchomiła Wytaczarkę konwencjonalną TX611. Maszyna służy do obróbki ponadnormatywnych rozmiarowo elementów w jednym z większych zakładów