Międzynarodowe Targi Obróbk...

Międzynarodowe Targi Obróbk... « aktualnosci «
 16 sierpnia 2017    Zespół Metal Trade
Podziel się:

Wielkimi krokami zbliża się kolejna branżowa impreza należąca do jednych z najważniejszych w roku. W dniach 18-23 września w niemieckim Hannoverze odbędą się Międzynarodowe Targi Obróbki Metali EMO Hannover 2017!

Impreza w Hannoverze jest nie tylko świetną okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, ale jest to również doskonały sposób na poszerzenia swojej wiedzy i zdobycie informacji na temat najnowszych technologi towarzyszących szeroko pojętej obróbce metali.

Zakres tematyczny Targów Emo Hannover 2017 zawiera m. in. takie kategorie jak narzędzia maszynowe, narzędzia precyzyjne, części do maszyn i różnego rodzaju podzespoły oraz akcesoria, oprogramowanie, produkcja i automatyzacja procesów, metrologia oraz serwis, a także bezpieczeństwo pracy.

Emo Hannover jest miejscem prezentacji szerokiej gamy produktów i usług obejmujących wszystkie obszary produkcyjne zwiazane z każdego rodzaju technologią obróbki metali. Ponad 2 tysiące międzynarodowych wystawców zaprezentuje swoje usługi, technologie obróbkowe oraz maszyny w jednej z największych przestrzeni wystawowych na świecie – Hannover Exhibition Center.

Targi w Hannoverze 2017 – ciekawe konferencje

W przeciągu kilku dni począwszy od 19 do 21 sierpnia, w Hannoverze odbędzie się szereg ciekawych konferencji poruszających zagadnienia niezwykle interesujące i istotne dla całej branży. Pierwszego dnia konferencji, czyli 19 sierpnia, zostanie poruszony temat bezpieczeństwa pracy i zapobiegania wypadkom w trakcie procesu produkcyjnego.

W kolejnym dniu eksperci z Indii będą omawiać swój krajowy rynek, przedstawiając możliwości inwestycyjne i perspektywy rozwoju branży metalowej w Indiach. Tego dnia odbędą się również wystąpienia przedstawicieli Stowarzyszenia Additive Manufacturing VDMA, które zrzesza ponad 120 kluczowych graczy związanych z technologiami służącymi m. in. do wytwarzania metalowych dodatków, takich jak elementy metalowe itp.

21 sierpnia odbędą się konferencje, na których poruszone zostaną najnowsze światowe trendy gospodarcze i technologiczne w przemyśle obrabiarek, szczególnie w odniesieniu do Meksyku i USA. Tego dnia odbędą się również konferencje związane z innowacjami technologicznymi obejmującymi Przemysł 4.0 w odniesieniu do takich dziedzin jak metrologia i technologie napędów. Wykłady poprowadzą czołowi niemieccy profesorowie z WGP.

Emo Hannover 2017

Jak widać wystawcy, którzy wezmą udział w Targach Emo Hannover 2017, mogą nie tylko zaprezentować swoje usługi i maszyny szerokiej liczbie międzynarodowych inwestorów. Decydując się na udział Hannowerskich Targach, można zyskać dostęp do ciekawych informacji, które z pewnością pomogą w rozwoju firmy oraz w podniesieniu jakości świadczonych przez nią usług.

Więcej informacji na temat targów oraz rejestracji upoważniającej do udziału w imprezie dostępnych jest na http://www.emo-hannover.de/home. Zapraszamy do zapoznania się z dokładnymi informacjami na temat Emo Hannover 2017 znajdującymi się na stronie organizatora. Umieszczone są tam zarówno wykazy tematyczne targów, jak i panele dyskusyjne. Znajduje się tam również aplikacja umożliwiająca rejestrację online, która jest konieczna, by móc uczestniczyć w Targach.
Galeria
Dodaj komentarz

 

Zobacz także

Tokarka UT320x500 CNC to jedna z naszych ostatnich realizacji. Maszynę dostarczyliśmy do klienta z woj. Podkarpackiego. Tokarka CNC dysponuje długością
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowiska: Serwisant i pomocnik serwisanta. Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy
Tokarka UT500x1500 CNC to jedna z naszych ostatnich realizacji. Maszynę dostarczyliśmy do klienta z woj. Lubelskiego. Tokarka CNC dysponuje długością