Multitargi przemysłowe w Ki...

Multitargi przemysłowe w Ki... « aktualnosci «
 14 marca 2017    Zespół Metal Trade
Podziel się:

Temperatura rośnie nie tylko na słupkach termometrów. Gorąco robi się w całej branży obróbkowej, która przygotowuje się do niezwykle ciekawego wydarzenia, jakim jest szereg imprez branżowych, które odbędą się w dniach 28-30 marca w kieleckiej hali targowej.

Takich multitargów nie znajdzie się nigdzie indziej. Niezwykła kielecka impreza, organizowana pod hasłem Przemysłowej Wiosny, od lat cieszy się olbrzymią popularnością i jest wyczekiwana przez całą branżę z ogromnym entuzjazmem. W ciągu zaledwie trzech dni przedstawiciele przedsiębiorstw związanych z szeroko pojęta obróbką metali będą mogli uczestniczyć w imprezach, które zaprezentują praktycznie wszystkie technologie produkcyjne obejmujące branżę obróbki metalowej. Począwszy od narzędzi i maszyn oraz ich napędów, poprzez oprogramowania sterujące, nowoczesne metody i technologie produkcyjne, na zapoznaniu się z najnowszymi, prototypowymi nowinkami technologicznymi skończywszy.

Tegoroczny cykl Wiosny Przemysłowej w Kielcach obejmuje następujące imprezy:

Stom-Tool

 X Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi Stom-Tool 2017

Prezentacja urządzeń i maszyn do wszelkiego rodzaju obróbki metali, w tym odsłona najnowszych osiągnięć w dziedzinie robotyki i automatyki procesów produkcyjnych.

Stom-Blech & Cutting

X Targi Obróbki Blach i Cięcia Stom-Blech & Cutting 2017

Technologie cięcia i gięcia blach w tym cięcie plazmowe i laserowe, technologie szlifowania, a także obróbka, formowanie, składowanie i transport materiałów metalowych.

Stom Laser

IV Targi Laserów i Technologii Laserowych Stom-Laser 2017

Przegląd laserowych urządzeń optycznych i szeroko ujętej technologii obróbki laserowej.

Control-Stom

XXIII Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej Control-Stom 2017

Nowoczesne technologie pomiarowe, maszyny i aparatury służące do wszelkiego rodzaju pomiarów wielkości fizycznych, koniecznych do przeprowadzenia prawidłowych procesów produkcyjnych.

Spawalnictwo

XII Międzynarodowe Targi Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa Spawalnictwo 2017

Przegląd najnowszych technologii spawalniczych, maszyn i urządzeń, w tym także narzędzi związanych z procesem lutowania i natryskiem cieplnym.

Pneumaticon

X Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań Pneumaticon 2017

Prezentacja ofert związanych z napędem maszyn i urządzeń produkcyjnych obejmująca takie elementy wyposażenia obrabiarek jak silniki, turbiny, zawory, przełączniki, zasilacze i generatory.

Wirtoprocesy

IV Targi Wirtualizacji Procesów Wirtoprocesy 2017

Zapoznanie się z możliwościami nowoczesnych metod wirtualizacji procesów produkcyjnych. Projektowanie i tworzenie prototypów za pośrednictwem nowoczesnego oprogramowania komputerowego oraz trójwymiarowych drukarek przestrzennych.

Expo-Surface

VIII Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni Expo – Surface 2017

Technologie związane z obróbką powierzchniową obejmujące zagadnienia z dziedziny specjalistycznych urządzeń przeznaczonych do malowania powierzchni oraz środków chemicznych używanych do tego celu.

Dni Druku 3D

IX Dni Druku 3D 2017
Nowoczesne technologie obejmujące zagadnienia druku przestrzennego.

 

Wszystkie imprezy będą miały miejsce w dniach 28-30 marca. Olbrzymia przestrzeń wystawiennicza w halach kieleckich umożliwia przeprowadzenie wszystkich targów równocześnie. Jest to prawdziwa gratka dla przedsiębiorców związanych z branżą obróbki metalowej. Dzięki temu, na kilka ostatnich dni marca, stolica województwa świętokrzyskiego zamieni się w prawdziwą stolicę Obróbki Metali.
Galeria
Dodaj komentarz

 

Zobacz także

Tokarka UT320x500 CNC to jedna z naszych ostatnich realizacji. Maszynę dostarczyliśmy do klienta z woj. Podkarpackiego. Tokarka CNC dysponuje długością
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowiska: Serwisant i pomocnik serwisanta. Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy
Tokarka UT500x1500 CNC to jedna z naszych ostatnich realizacji. Maszynę dostarczyliśmy do klienta z woj. Lubelskiego. Tokarka CNC dysponuje długością