Nowoczesne giętarki 3 rolko...

Nowoczesne giętarki 3 rolko... « aktualnosci «
 24 stycznia 2017    Zespół Metal Trade
Podziel się:

Kolejną nowością w naszej ofercie są nowoczesne giętarki 3 rolkowe do rur wyprodukowane przez cenioną w branży turecką firmę Karbend. Oferujemy zarówno modele maszyn z dociskiem hydraulicznym, jak i z dociskiem mechanicznym.

Nowoczesne giętarki 3 rolkowe to urządzenia znajdujące szerokie zastosowanie w produkcji różnego rodzaju konstrukcji metalowych, takich jak wymienniki ciepła, balustrady, wężownice, poręcze i inne elementy konstrukcyjne dla wszelkiego rodzaju zadaszeń.

Zapotrzebowanie na tego rodzaju produkty jest obecnie olbrzymie, dlatego też produkcja na tego typu uniwersalnych maszynach jest niezwykle opłacalna.

Dostępne w naszej ofercie giętarki trzy rolkowe możemy podzielić na giętarki z dociskiem mechanicznym oraz giętarki z dociskiem hydraulicznym. Wszystkie urządzenia napędzane są silnikami elektrycznymi przy użyciu mechanicznych przekładni. Liczba napędzanych rolek zależy od konkretnego modelu urządzenia.

Giętarki 3 rolkowe MB 30 i MB 50 z dociskiem mechanicznym

Dla klientów zorientowanych na urządzenia wyposażone w docisk mechanicznych oferujemy dwa modele giętarek trzy rolkowych MB 30 i MB 50. Obie giętarki posiadają mechaniczny docisk górnej rolki, natomiast boczne rolki napędza przekładnia mechaniczna z zasilaniem elektrycznym.

Giętarki 3 rolkowe MB posiadają stalową i wytrzymałą konstrukcję. Wałki giętarek wykonane zostały z utwardzonej stali hartowanej, co gwarantuje ich dużą wytrzymałość. Konstrukcja maszyn umożliwia poziomą i pionową pozycję pracy, natomiast boczne rolki podtrzymujące są regulowane. Oba modele giętarek wyposażone są w nowoczesne wyświetlacze cyfrowe i w dodatkowym oprzyrządowaniu posiadają rolki do gięcia:

  • rur
  • profili
  • kątowników

 

Giętarki 3 rolkowe HB i MHB z dociskiem hydraulicznym

W ofercie giętarek z dociskiem hydraulicznym znajdują się cztery modele maszyn:

  • Gietarka 3 rolkowa MHB 50
  • Gietarka 3 rolkowa HB 50
  • Gietarka 3 rolkowa HB 60
  • Gietarka 3 rolkowa HB 80

giętarka 3 rolkowa hb-50

Płynne ustawianie gięcia, solidna konstrukcja oraz napęd wszystkich rolek, czynią modele giętarek MHB i HB niezwykle uniwersalnymi urządzeniami. Górne rolki maszyn wyposażone zostały w docisk hydrauliczny. Rolki giętarek napędzane przez wysokiej jakości przekładnię zostały również odpowiednio utwardzone. Maszyny te, podobnie jak modele z dociskiem mechanicznym, mogą pracować zarówno w pionie, jak i w poziomie. Giętarki HB zostały także wyposażone w cyfrowy odczyt położenia górnej rolki.

W opcjonalnym wyposażeniu urządzenia posiadają płynną regulację prędkości roboczej.  Giętarki HB z powodzeniem mogą służyć do gięcia rur, profili oraz kątowników. Rolki do tego typu produkcji dostępne są w wyposażeniu opcjonalnym.

Wszystkie oferowane przez nas giętarki posiadają instrukcje obsługi w języku polskim, a także mają certyfikaty jakości i zgodności CE. Maszyny są bardzo solidne, a ich nowoczesna konstrukcja umożliwi zaawansowane zaginanie detali. Sama praca na oferowanych przez nas giętarkach jest prosta i lekka. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością udzielimy wszystkich koniecznych informacji.

giętarka 3 rolkowa hb-50
Galeria
Dodaj komentarz

 

Zobacz także

Tokarka UT320x500 CNC to jedna z naszych ostatnich realizacji. Maszynę dostarczyliśmy do klienta z woj. Podkarpackiego. Tokarka CNC dysponuje długością
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowiska: Serwisant i pomocnik serwisanta. Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy
Tokarka UT500x1500 CNC to jedna z naszych ostatnich realizacji. Maszynę dostarczyliśmy do klienta z woj. Lubelskiego. Tokarka CNC dysponuje długością