Dowiedz się czegoś o nas

onas «

Nasza przygoda z obrabiarkami do metalu trwa już ponad 18 lat, dlatego też zespół Metal Trade to grupa wysokiej klasy profesjonalistów znających branżę obróbki metalu od podszewki. Możliwe, że nie zabrzmiało to zbyt skromnie, jednak jesteśmy dumni z naszego doświadczenia i nie zamierzamy się z tym kryć.

Jesteśmy jednak przede wszystkim grupą prawdziwych pasjonatów, dla których sprzedaż maszyn i obrabiarek numerycznych, to coś więcej niż tylko biznes. W rzeczywistości maszyny do obróbki metalu są naszą życiową pasją, której oddajemy się z pełnym zaangażowaniem od wielu lat. Dzięki temu wiemy wszystko o urządzeniach, które sprzedajemy, a to przekłada się na doskonałe dopasowanie konkretnej maszyny do danego rodzaju produkcji.

Wszystkich naszych klientów traktujemy całkowicie indywidualnie, wiedząc doskonale o tym, że każde przedsiębiorstwo i każda produkcja wymaga unikalnych rozwiązań, i specjalnego dobrania maszyn i narzędzi.

  • Oferowane przez nas maszyny służą zarówno do obróbki skrawaniem, jak i do obróbki plastycznej. W naszej ofercie znajdują się m.in. gilotyny hydrauliczne, prasy krawędziowe, wszelkiego rodzaju frezarki, tokarki, dłutownice i wiele innych maszyn służących do obróbki metali.
  • Każdy z naszych klientów może liczyć na nasze stuprocentowe wsparcie i profesjonalne doradztwo w kwestii wyboru maszyn, którego udzielamy całkowicie za darmo.
  • Dodatkowo w cenę każdej zakupionej u nas maszyny wliczone jest pełne szkolenie prowadzone przez wykwalifikowany personel. A wszystko po to, aby nasz klient mógł jak najszybciej przystąpić do produkcji.
  • Jako ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży doskonale znamy specyfikę produkcji przemysłowej, dlatego też oferujemy naszym klientom pełne wsparcie serwisowe, zarówno gwarancyjne, jak i pogwarancyjne.
  • Czas reakcji naszego serwisu jest nie dłuższy niż 48 godzin, dzięki czemu minimalizujemy wszelkie możliwe straty, jakie może spowodować awaria urządzenia.

Z prawdziwą przyjemnością dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, a do każdego kontrahenta podchodzimy z jak największym zaangażowaniem, starając się spełnić jego najwyższe wymagania. Dzięki temu możemy poszczycić się ponad setką sprzedanych maszyn i stale rosnącym gronem zadowolonych klientów.

Jeżeli nie wierzysz w jakość naszych usług, to po prostu sprawdź nas. Niech o naszym profesjonalizmie zaświadczą nasze czyny, nie tylko słowa.


Ostatnie aktualności

Tokarka UT320x500 CNC to jedna z naszych ostatnich realizacji. Maszynę dostarczyliśmy do klienta z woj. Podkarpackiego. Tokarka CNC dysponuje długością
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowiska: Serwisant i pomocnik serwisanta. Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy
Tokarka UT500x1500 CNC to jedna z naszych ostatnich realizacji. Maszynę dostarczyliśmy do klienta z woj. Lubelskiego. Tokarka CNC dysponuje długością