OFERTY PRACY : SERWISANT / ...

OFERTY PRACY : SERWISANT / ... « aktualnosci «
 26 sierpnia 2019    Zespół Metal Trade
Podziel się:

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Serwisant i pomocnik serwisanta.

Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy z naszym zespołem wyślij swoje CV na

biuro@metal-trade.pl

SERWISANT

Zakres obowiązków:

  • Naprawa i konserwacja maszyn do obróbki metali
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (Polska)
  • Instalacje nowych urządzeń
  • Doradztwo techniczne dla klientów,
  • Przeglądy i ustawianie parametrów maszyn,
  • Przygotowywanie raportów z wykonanych serwisów

Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie zawodowe/techniczne (mechanika, budowa maszyn, elektryka),
  • Podstawowa wiedza z zakresu mechaniki
  • Podstawowa wiedza z zakresu elektryki / elektroniki
  • Podstawowa znajomość j. angielskiego
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie dużym atutem,
  • Sprawność manualna, rzetelność
  • Umiejętność samodzielnego myślenia i podejmowania decyzji

POMOCNIK SERWISANTA

Wymagania:

  • Mile widziana podstawowa wiedza z zakresu elektryki

Oferujemy:

  • pracę w młodym zespole w rozwijającej się firmie
  • przeszkolenie do wykonywania wymaganej funkcji
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
  • narzędzia pracy (samochód, telefon),
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagradzania (wysoka podstawa + premie uznaniowe)