Prasa Hydrauliczna ACCURL H...

Prasa Hydrauliczna ACCURL H... « aktualnosci «
 23 sierpnia 2017    Zespół Metal Trade
Podziel się:

Jako autoryzowany przedstawiciel firmy ACCURL na rynek Polski i Europy Centralnej przedstawiamy przedsiębiorcom działającym w branżowy obróbki metali maszynę nowej generacji – Prasę Hydrauliczną ACCURL HPP. I od razu przyznajemy, że nie robimy tego bezinteresownie!

Już od kilku lat szukamy dla firm z branży obróbki metali maszyn i rozwiązań, które rozwiną im skrzydła i umożliwią dalszy rozwój. Z tego powodu oferujemy przedsiębiorcom sprzęt najwyższej jakości, który jest nie tylko wydajny, ale ekonomiczny i spełnia światowe standardy jakościowe.

Do tego typu maszyn bezapelacyjnie należy Prasa Hydrauliczna ACCURL HPP, która jest obrabiarką wysięgową do głębokiego tłoczenia należącą do kategorii solidnych i precyzyjnych maszyn konstruowanych z zastosowaniem nowoczesnych technologii i przeznaczeniem do wykonywania wielu różnych operacji.

Prasa Hydrauliczna ACCURL HPP

Prasa Hydrauliczna ACCURL HPP – czym się tak zachwycamy?

Specyfikację urządzenia umieściliśmy w zakładce Prasa Hydrauliczna ACCURL HPP. Sprawdź ją dokładnie! Chociaż wystarczy zaledwie rzut fachowym okiem, by przekonać się, że mamy do czynienia ze sprzętem nie tylko nowej generacji, ale także w pełni profesjonalnym, który doskonale nadaje się dla ślusarni i narzędziowni.

Jest to naprawdę wydajna maszyna, której użytkowanie pozwala na precyzyjne operacje:

  • formowania
  • wykrawania
  • gięcia
  • prostowania
  • wytłaczania skomplikowanych kształtów
  • głębokiego tłoczenia

 

A jakie odczuwalne korzyści niesie ze sobą użytkowanie tej maszyny?

Pracujesz w pełni swobodnie

Prasa Hydrauliczna ACCURL HPP posiada szerokie otwarcie, dzięki któremu operator ma dużą swobodę działania w ustawianiu obrabianych elementów. Prasa może działać w trybie półautomatycznym i umożliwia operacje manualne.

Ta prasa nigdy nie zrobi Ci krzywdy!

W prasie zamontowane zostały optyczne kurtyny bezpieczeństwa, które po wykryciu ciał obcych w przestrzeni roboczej zatrzymują automatycznie pracę maszyny. Rozwiązanie to eliminuje wszelkiego rodzaju wypadki i zapewnia pełne bezpieczeństwo pracy operatorom urządzenia.

Do bezpieczeństwa obsługi maszyny przyczynia się również jego dwuręczna obsługa oraz kurtyny świetlne, zapewniające świetną widoczność.

Nie można nie wspomnieć również o pełnym zamknięciu napędu prasy, które chroni m. in. przed przypadkowym oparzeniem o elementy układu hydraulicznego.

Zapomnij o hałasie

Zastosowanie pompy hydraulicznej o zmiennej wydajności gwarantuje wysokie ciśnienie i duże przyspieszenie. Wszystko to przy zaledwie 63 dB hałasu – co czyni prasę hydrauliczną ACCURL HPP jednym z najciszej działających urządzeń. Pozwala to na wielogodzinną komfortową pracę, zarówno dla operatora, jak i dla innych osób pracujących w tym samym pomieszczeniu.

Oszczędzaj materiał i energię

Dodatkowe cylindry robocze zastosowane w prowadzeniu suwaka skutecznie eliminują ewentualne możliwości uszkodzenia maszyny czy obrabianego materiału. Dzięki temu możliwa jest minimalizacja strat w materiale.

Natomiast konstrukcja i sposób działania głównego cylindra pozwala na odczuwalną redukcję zużycia energii przez zespół roboczy pompy hydraulicznej, co przekłada się na mniejszych rachunkach za prąd.

Obsługa tak prosta, że nauczy się jej każdy

Obsługa prasy odbywa się z wygodnego panelu centralnego sprzężonego ze sterownikiem PLC i dotykowym panelem LCD HMI. Jest tak intuicyjna, że sprostać mogłyby jej nawet kobieta, która z branżą obróbki metali ma do czynienia jedynie u jubilera.

Już nie wspominając o tym, że Prasa Hydrauliczna ACCURL HPP jest maszyną wykonaną z najwyższej jakości komponentów i z uwzględnieniem wszystkich europejskich norm.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Prawda jest taka, że Prasa Hydrauliczna ACCURL HPP jest obecnie najkorzystniejszą propozycją na rynku. O cenie nic nie mówiliśmy, ale zainteresowani na pewno miło się zaskoczą! Napisz do nas, a my błyskawicznie udzielimy konkretnych informacji.

Działamy kompleksowo! Każdy, kto zdecyduje się na prezent dla swojej firmy w postaci prasy hydraulicznej ACCURL HPP, może być spokojny o jej transport. Przywieziemy ją do nowego domu, zamontujemy i pokażemy jak dzięki niej rozwinąć skrzydła!

Masz pytania? Napisz do nas, korzystając z zakładki Kontakt!

Prasa Hydrauliczna ACCURL HPP
Galeria
Dodaj komentarz

 

Zobacz także

Wraz z nadejściem wakacji mamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą najnowszą propozycję ofertową - Pionowe centra obróbcze SEIDO SEIKI. SEIDO SEIKI
Tokarka cnc z napędzanymi narzędziami i opcjonalną sondą narzędzia PINACHO ST 225x1500 to jedna z naszych najnowszych realizacji. Urządzenie zostało
Nasza firma zainstalowała i uruchomiła Wytaczarkę konwencjonalną TX611. Maszyna służy do obróbki ponadnormatywnych rozmiarowo elementów w jednym z większych zakładów