Targi TOOLEX 2017 już na po...

Targi TOOLEX 2017 już na po... « aktualnosci «
 25 września 2017    Zespół Metal Trade
Podziel się:

Już wkrótce, a dokładnie w dniach od 3 do 5 października odbędzie się kolejna, tym razem jubileuszowa, bo dziesiąta edycja Międzynarodowych Targów Obrabiarek Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX 2017. Miejsce spotkania? Ogromne centrum targowo-wystawiennicze Silesia Expo w Sosnowcu.

Rok temu Targi TOOLEX zgromadziły tłumy zainteresowanych i mowa tu zarówno o zwiedzających, jak i tych, którzy przybyli do Sosnowca w charakterze wystawców. Zaprezentowano 600 marek, wśród których znalazło się 100 branżowych nowości, a liczba zwiedzających wyniosła bagatela 9500 osób.

Co ciekawe, odbyły się wówczas również inne wydarzenia przemysłowe jak na przykład Międzynarodowe Targi Metod i Narzędzi do Wirtualizacji Procesów WIRTOTECHNOLOGIA czy Targi Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo.

Targi Toolex 2017 – dlaczego warto się tam pojawić?

Czego można spodziewać się na Targach TOOLEX w tym roku? Program tegorocznej edycji wzorem ubiegłych lat jest bardzo bogaty. 500 wystawców z 16 krajów zaprezentuje nowości prawie 600 światowych marek. Nie zabraknie również tematycznych seminariów i fachowych prelekcji.

Co będzie przedmiotem wykładów? Poruszone zostaną takie tematy jak bezpieczeństwo maszyn, technologie mycia w przemyśle obróbczym czy metody monitoringu, gromadzenia danych i optymalizacji parametrów procesu obróbki skrawaniem oraz wiele innych. Tak, jak w poprzednich latach, tak i w tym roku Targom TOOLEX będą towarzyszyły inne wydarzenia przemysłowe.

Targi TOOLEX to jedna z najistotniejszych międzynarodowych imprez dla przedstawicieli branży obróbki przemysłowej. Jaki jest cel tego wydarzenia? Targi stanowią świetną okazję do wymiany doświadczeń przez przedstawicieli branży, a także zawierania transakcji i nawiązywania nowych, a zacieśniania starych znajomości.

O randze wydarzenia świadczą nie tylko odnotowywane co roku tłumy zainteresowanych, ale też patroni, wśród których znajduje się Ministerstwo Rozwoju i najbardziej prestiżowe rodzime uczelnie techniczne tak jak, Politechnika Wrocławska, a także Krakowska, Warszawska i Śląska.
Galeria
Dodaj komentarz

 

Zobacz także

Tokarka UT320x500 CNC to jedna z naszych ostatnich realizacji. Maszynę dostarczyliśmy do klienta z woj. Podkarpackiego. Tokarka CNC dysponuje długością
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowiska: Serwisant i pomocnik serwisanta. Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy
Tokarka UT500x1500 CNC to jedna z naszych ostatnich realizacji. Maszynę dostarczyliśmy do klienta z woj. Lubelskiego. Tokarka CNC dysponuje długością