Centrum Obróbcze Edumill i25, Tokarka CNC UT320 i inne – Nowa sala dydaktyczna już otwarta !

centrum obróbcze cnc

Firma Metal-Trade od momentu powstania kładzie szczególny nacisk na edukację przyszłych operatorów CNC. Jesteśmy tym bardziej dumni, że możemy brać czynny udział w tworzeniu nowych sal dydaktycznych gdzie nabyta wcześniej wiedza teoretyczna przechodzi w praktykę, a uczniowie zdobywają realne umiejętności w obsłudze i programowaniu maszyn CNC.

W ostatnich dniach nasza firma miała przyjemność by dostarczyć i uruchomić cztery urządzenia dla szkoły technicznej z woj. Kujawsko-Pomorskiego. Pierwsza maszyna to Centrum obróbcze CNC Edumill i25, druga z nich to tokarka CNC UT320x500, ponadto dostarczyliśmy również jedną tokarkę konwencjonalną i jedną frezarkę uniwersalną. Obie maszyny numeryczne wyposażone są w sterowanie CNC Sinumerik 808D co ujednolica system szkolenia, i wdraża kursantów w najpopularniejszy system sterowania w Polsce. Maszyny przeznaczone są do podstawowych i bardziej zaawansowanych operacji toczenia i frezowania.

Jeżeli są Państwo zainteresowani otrzymaniem referencji lub wizyty u naszego Klienta - Prosimy o kontakt z działem handlowym.

centrum obróbcze cnc

tokarka cnc

sala dydaktyczna

tokarka uniwersalna

sala dydaktyczna

Written by 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

twelve − eight =