Dowiedz się czegoś o nas

onas «

Nasza przygoda z obrabiarkami do metalu trwa już ponad 18 lat, dlatego też zespół firmy Metal-Trade.pl Sp. z o.o. Sp. k. to grupa wysokiej klasy profesjonalistów znających branżę obróbki metalu od podszewki. 

Jesteśmy jednak przede wszystkim grupą prawdziwych pasjonatów, dla których sprzedaż maszyn i obrabiarek numerycznych, to coś więcej niż tylko biznes. W rzeczywistości maszyny do obróbki metalu są naszą życiową pasją, której oddajemy się z pełnym zaangażowaniem od wielu lat. Dzięki temu wiemy wszystko o urządzeniach, które sprzedajemy, a to przekłada się na doskonałe dopasowanie konkretnej maszyny do danego rodzaju produkcji.

Wszystkich naszych klientów traktujemy całkowicie indywidualnie, wiedząc doskonale o tym, że każde przedsiębiorstwo i każda produkcja wymaga unikalnych rozwiązań, i specjalnego dobrania maszyn i narzędzi.Oferowane przez nas maszyny służą zarówno do obróbki skrawaniem, jak i do obróbki plastycznej. W naszej ofercie znajdują się m.in. wycinarki laserowe fiber, maszyny do obróbki plastycznej takie jak gilotyny hydrauliczne czy prasy krawędziowe, maszyny do obróbki skrawaniem tj.  wszelkiego rodzaju frezarki, tokarki, dłutownice. Naszą ofertę uzupełniają wyspecjalizowane maszyny typu EDM, 

  • Każdy z naszych klientów może liczyć na nasze stuprocentowe wsparcie i profesjonalne doradztwo w kwestii wyboru maszyn, którego udzielamy całkowicie za darmo.
  • Dodatkowo w cenę każdej zakupionej u nas maszyny wliczone jest pełne szkolenie prowadzone przez wykwalifikowany personel. A wszystko po to, aby nasz klient mógł jak najszybciej przystąpić do produkcji.
  • Jako ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży doskonale znamy specyfikę produkcji przemysłowej, dlatego też oferujemy naszym klientom pełne wsparcie serwisowe, zarówno gwarancyjne, jak i pogwarancyjne.
  • Czas reakcji naszego serwisu jest nie dłuższy niż 48 godzin, dzięki czemu minimalizujemy wszelkie możliwe straty, jakie może spowodować awaria urządzenia.

Z prawdziwą przyjemnością dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, a do każdego kontrahenta podchodzimy z jak największym zaangażowaniem, starając się spełnić jego najwyższe wymagania. Dzięki temu możemy poszczycić się ponad setką sprzedanych maszyn i stale rosnącym gronem zadowolonych klientów.


Ostatnie aktualności

Elektrodrążarka drutowa EDM SCT32-ST to jedna z naszych ostatnio uruchomionych maszyn. Urządzenie swoje zastosowanie znalazło w firmie produkcyjnej naszego klienta
W ostatnim czasie nasza firma podjęła się realizacji dostawy centrum obróbczego z serii EduMILL i26e   Pionowe Centrum obróbcze EduMILL
W ostatnim czasie nasza firma dostarczyła Gilotynę hydrauliczną CNC ACCURL MASTER 3208   Zainstalowana gilotyna hydrauliczna to model Master Cut 3208,