Wycinarki laserowe FIBER:

Wycinarki laserowe Fiber firmy ACCURL to najnowocześniejsze urządzenia na rynku przeznaczone do precyzyjnego i szybkiego wycinania skomplikowanych kształtów w takich materiałach jak stal, aluminium, stal nierdzewna, stal kwasoodporna mosiądz, brąz, miedź, tytan, i wiele innych.

ACCURL jest producentem urządzeń do użytku przemysłowego, posiadającym wieloletnie doświadczenie i oferującym wszelkiego rodzaju usługi związane z obróbką metali. Wycinarki laserowe fiber firmy ACCURL bazują na nowoczesnej, wysokowydajnej i ekologicznej technologii światłowodowej.

Poprzez stosowanie najnowszych technologii i procesów modernizacji oraz zatrudnianie tylko wykwalifikowanych pracowników, firma ACCURL zyskała miano jednego z liderów na światowym rynku maszyn przemysłowych. Tylko w ciągu dwóch ostatnich lat sprzedane zostało ponad 550 różnych maszyn na całym świecie. ACCURL oferuje optymalne rozwiązania dla Twoich potrzeb przy niskich kosztach inwestycyjnych i operacyjnych.

Oprócz niezwykłej wytrzymałości gwarantuje uzyskanie dokładności wykraczającej poza Twoje oczekiwania dzięki sztywnej konstrukcji zaprojektowanej jako jeden monolityczny element z zastosowaniem innowacyjnych koncepcji.

Wycinarki laserowe fiber firmy ACCURL charakteryzują się wyjątkową prostotą i intuicyjnością obsługi. Wybierając oferowane przez nas maszyny, Klient otrzymuje gwarancję uzyskania najniższych kosztów operacyjnych i inwestycyjnych.

Wycinarki laserowe fiber to niemal bezobsługowe urządzenia – zastosowano w nich elastyczne prowadzenie wiązki pozbawione drogich i awaryjnych elementów takich jak lustra w technologii CO2.

SZKOLENIA - PRZEDE WSZYSTKIM KLIENT:

Firma Metal-Trade.pl zapewnia profesjonalne wsparcie przy wdrożeniu technologii laserowej do Państwa zakładów. Dostosowujemy bieżące procesy, tworzymy nowe procedury, implementujemy nowoczesne technologie w Państwa procesy produkcyjne. Wszystko to przy zachowaniu maksimum profesjonalizmu, bazując na Państwa wymaganiach dotyczących „produktu” końcowego.

Nasz profesjonalny personel techniczny prowadzi szkolenia z obsługi i eksploatacji dostarczanych wycinarek laserowych. Każdy klient jest objęty specjalną opieką posprzedażową, gwarantującą dodatkowe wsparcie techniczne w kwestii obsługi maszyny i jej sterowania.

Nasi klienci oprócz wycinarki laserowej fiber otrzymują od nas PAKIET KNOW-HOW, polegający na kilkudniowym szkoleniu z obsługi sterowania maszyny, oraz naukę obsługi i wdrożenie systemów CAD/CAM wspierających procesy cięcia laserowego. Klient otrzymuje również bazę materiałów wspierającą obsługę urządzenia (instrukcje obsługi, DTR w języku polskim).

SERWIS:

Nasza firma prowadzi serwis posprzedażowy na terenie całego kraju. Niezależnie czy nasi klienci zlokalizowani są w „sąsiedztwie” czy na drugim końcu kraju, nasz zespół techniczny prowadzi wszelkie starania celem zminimalizowania czasu reakcji serwisowej do absolutnego minimum, oraz czasu przyjazdu serwisanta nieprzekraczającego 8 godzin roboczych. Ponadto nasz zespół wsparcia technicznego dostępny jest 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu on-line, i z pełnym zaangażowaniem odpowie na Państwa pytania, postara się rozwiązać problemy z ustawieniami cięcia, w szczególnych przypadkach połączy się z wycinarką laserową fiber przez internet celem niezwłocznego rozwiązania problemów, i zapewnieniu Państwu ciągłości produkcyjnej.

POLITYKA JAKOŚCI:

Nasza firma proponuje swoim Klientom tylko profesjonalne i wyspecjalizowane rozwiązania. Wycinarki laserowe fiber wchodzące w skład naszej stałej oferty, to urządzenia pochodzące od jednego z najlepszych dostawców maszyn tego typu w branży Oferowane przez nas wycinarki laserowe fiber to urządzenia poddawane rygorystycznym kontrolom jakościowym, zapewniającym najwyższy poziom precyzji i wykonania. Jesteśmy przekonani, że tak optymalny produkt zapewni Państwu pełne zadowolenie z zakupu urządzenia, poparte bezawaryjną pracą i wysoką wydajnością.

  Wycinarki laserowe Fiber