JSEDM (Jiann Sheng Machinery & Electric Industrial Co., Ltd) jest powszechnie uznanym producentem maszyn EDM. Firma, której początki sięgają 1982 roku, zlokalizowana jest na Tajwanie. W ofercie firmy JSEDM znajdują się wycinarki drutowe, elektrodrążarki wgłębne oraz drążarki otworów startowych.

Autorskie sterowanie firmy JSEDM charakteryzuje się przyjaznym interfejsem, zapewniającym zupełnie nowy poziom iskrzenia.

Produkcja maszyn odbywa się w ściśle kontrolowanych warunkach. Już sam wybór materiałów użytych do produkcji maszyn jest kontrolowany przez inżynierów JSEDM. Maszyny przed wysyłką przechodzą cały szereg restrykcyjnych testów. Potwierdzeniem wysokich standardów produkcji jest uzyskany już w 1997 roku certyfikat ISO-9002 oraz ISO-9001 w 2003 roku.

Uczciwość oraz pozytywne nastawienia są to cechy, które JSEDM zbudowało przez 30 lat współpracy z partnerami, jak głosi motto firmy: PONIEWAŻ NAM ZALEŻY!. Wzajemne zaufanie jest prawidłową ścieżką do odniesienia wspólnego sukcesu.

[child_pages cols="3" id="3845" more="Czytaj więcej" thumbs="medium" class="myclass" skin="simple" list="false" hide_excerpt="true" link_titles="true" title_link_class="my_title_link_class"]