Linia produkcyjna kołnierzy...

Linia produkcyjna kołnierzy... « Maszyny do wentylacji HVAC «

Linia produkcyjna kołnierzy do kanałów prostokątnych TDC

Prezentowana Linia produkcyjna kołnierzy do kanałów prostokątnych TDC to urządzenie służące do profilowania elementów kołnierzy łączących prostokątne kanały wentylacyjne.

Zapytaj o cenę

Linia produkcyjna kołnierzy do kanałów prostokątnych TDC


Główne zalety

Linia produkcyjna kołnierzy do kanałów prostokątnych TDC to urządzenie zapewniające w pełni automatyczną produkcję profili do kołnierzy prostokątnych kanałów wentylacyjnych. Urządzenie składa się z rozwijaka, sekcji profilującej, oraz automatycznej przecinarki tarczowej. Maszyna wyposażona jest w sterowanie NC z panelem dotykowym. Operator ma możliwość wprowadzenia ilości i długości odcinanych profili. Prezentowana Linia produkcyjna kołnierzy do kanałów prostokątnych TDC może być opcjonalnie wyposażona w specjalną wtryskarkę wprowadzającą warstwę uszczelniającą w środek profili.

Oferowana przez naszą firmę maszyna wykonana jest w sposób zapewniający jej długą i bezawaryjną eksploatację. Wszystkie rolki wykonane są ze stali Gcr16, natomiast materiał użyty do przekładni to 20CrMnTi. Wszystkie podzespoły wykonane są z wysoką dokładnością na obrabiarkach CNC, zapewnia to dokładność spasowania, redukcję ewentualnych luzów i zapewnienie odpowiedniej sztywności.

Linia produkcyjna kołnierzy do kanałów prostokątnych TDC jest wyjątkowo prosta w obsłudze, a operacja zmiany rolek przebiega w sposób łatwy i szybki. Maszyna operuje na blachach w zakresie od 0,6 – 1,2 mm grubości przy prędkości roboczej do 6 m/min. Urządzenie przystosowane jest do profilowania kołnierzy P20, P25, P30, P35, P40


Cechy produktu

Główne cechy:

  • Intuicyjna obsługa – Sterowanie z poziomu panelu dotykowego LCD
  • Praca automatyczna (formowanie/odmierzanie/odcinanie)
  • Opcjonalna wtryskarka warstwy uszczelniającej
  • Prędkość robocza 6 m/min


Parametry

Zakres blach 0,6 – 0,8 mm
Moc silnika 7,5 kW
Wysokość 1200 mm
Szerokość 1150 mm
Długość 5500 + 4000 mm
Waga 2400 kg
Dodatkowe informacje uzyskają Państwo klikając zakładkę KONTAKT i wypełniając formularz.