Prasa krawędziowa CNC Accur...

Prasa krawędziowa CNC Accur... « aktualnosci «
 4 września 2017    Zespół Metal Trade
Podziel się:

Nowa prasa krawędziowa CNC Accurl to maszyna bezkonkurencyjna, a wszystko za sprawą nowatorskiego rozwiązania chińskiego producenta, które umożliwia 100 % powtarzalności produkowanych seryjnie elementów. Bez przekłamań wymiarowych, niezależnie od masy arkuszy, po prostu nieugięta precyzja w produkcji wieloseryjnej.

Jak to możliwe? Firma Accurl zakasała rękawy i sama wzięła się za budowę zderzaków, co zaowocowało zupełnie nowym rozwiązaniem konstrukcyjnym. W ten sposób powstał niezwykle stabilny 6 osiowy zderzak wyposażony w silniki Servo na każdej osi (R1, R2, X1, X2, Z1, Z2), podwójne prowadnice liniowe i śruby kulowe.

prasa krawędziowa

Rozwiązanie Accurl jest na tyle innowacyjne i skuteczne, że zapewnia całkowitą powtarzalność produkcji wieloseryjnej niezależnie od ciężaru obrabianych elementów.

Dzięki temu prasa krawędziowa CNC Accurl z serii EURO-PRO to urządzenie zupełnie nowej generacji, gdzie udało się osiągnąć precyzję i powtarzalność zderzaka niedostępną dla wielu innych maszyn z tej klasy.zderzak tylny

Innowacyjne zderzaki 6 osiowe od Accurl – jak to działa?

Firma Accurl zbudowała zderzaki charakteryzujące się unikalną stabilnością. Żaden ciężar nie jest w stanie odgiąć zderzaka, jego palce zawsze pozostają w pozycji niezmienionej, niezależnie od masy obrabianego elementu.

Dlatego można powiedzieć, że ta maszyna naprawdę nie ugnie się pod żadnym ciężarem!

Jeśli połączymy nowe nieuginające się zderzaki z niezwykłą sztywnością samej konstrukcji produkowanych przez Accurl maszyn, to zyskujemy super precyzyjną obrabiarkę, która nie zawiedzie swojego właściciela, produkując idealnie powtarzalne elementy!

Zobacz nasz kanał na Youtube, gdzie znajdują się filmiki przedstawiające pracę maszyny!

 Sprawdź sam, jak pracuje nowa Prasa krawędziowa CNC Accurl EURO-PRO. Skontaktuj się z nami i umów na prezentację maszyny!

Przekonaj się, jak może wyglądać rzeczywista obróbka precyzyjna, nie tylko gwarantowana na papierze w specyfikacji!
Galeria
Dodaj komentarz

 

Zobacz także

Wraz z nadejściem wakacji mamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą najnowszą propozycję ofertową - Pionowe centra obróbcze SEIDO SEIKI. SEIDO SEIKI
Tokarka cnc z napędzanymi narzędziami i opcjonalną sondą narzędzia PINACHO ST 225x1500 to jedna z naszych najnowszych realizacji. Urządzenie zostało
Nasza firma zainstalowała i uruchomiła Wytaczarkę konwencjonalną TX611. Maszyna służy do obróbki ponadnormatywnych rozmiarowo elementów w jednym z większych zakładów