Droga do Fabryki Jutra, czy...

Droga do Fabryki Jutra, czy... « aktualnosci «
 28 listopada 2016    Zespół Metal Trade
Podziel się: [kiwi-social-bar id="9515"]

Już 7 grudnia 2016 roku w Hotelu Novotel w Warszawie odbędzie się IV edycja Konferencji Production Manager Meeting, tym razem zatytułowana; „Zarządzanie przez Modernizacje-Droga do Fabryki Jutra”. Wstęp na spotkanie jest całkowicie wolny. Niestety liczba miejsc jest ograniczona, a o ich dostępności decyduje kolejność zgłoszeń.

Tegoroczna konferencja, podobnie jak poprzednie, organizowana jest przez agencję Media4Business, będącą m. in. wydawcą czasopisma Production Manager. Jest to czołowy polski magazyn poruszający zagadnienia z zakresu zarządzania produkcją oraz organizacji wszystkich pozostałych procesów towarzyszących szeroko pojętej produkcji.

Każdy perspektywicznie myślący przedsiębiorca musi zdawać sobie sprawę z konieczności podążania z duchem czasu. Błyskawiczny rozwój nowoczesnych technologii produkcyjnych, także w branży obróbki metali, pozwala nie tylko na wzrost samej produkcji, ale przede wszystkim na znaczne zoptymalizowanie jej kosztów.

Tytułowa Fabryka Jutra jest przedsiębiorstwem, w którym najnowsze technologie informatyczne w połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym, są w stanie nadać procesom produkcji zupełnie nową jakość. Jak twierdzą sami organizatorzy konferencji, jest to jakoś 4.0, która jest efektem rozgrywającej się na naszych oczach czwartej rewolucji przemysłowej.

Konferencja Production Manager Meeting „Zarządzanie przez Modernizacje-Droga do Fabryki Jutra” ma na celu przybliżyć polskim przedsiębiorcom model nowoczesnych fabryk produkcyjnych, które są obecnie podstawą wielkich światowych gospodarek, takich jak chińska, południowokoreańska, niemiecka czy amerykańska.

Wdrożenie tego rewolucyjnego modelu zarządzania procesem produkcji w średnich i mniejszych polskich firmach może znacznie podnieść ich konkurencyjność. A także zaradzić rosnącemu w Polsce deficytowi pracowniczemu.

Konferencja Production Manager Meeting 7 grudnia – Harmonogram

Konferencja rozpocznie się o godzinie 8 i potrawa do godziny 17. W trakcie spotkania przewidzianych jest kilka przerw na kawę i lunch. Najważniejszymi zagadnieniami, jakie będą podejmowane przez referentów, są między innymi:

  • Przemysł 4.0 to już rzeczywistość-Inteligentne Fabryki w praktyce
  • Skrzydła na plecach, czyli Lean po polsku
  • Lean Management w warunkach inwestycji w automatykę-dwie drogi usprawnienia zakładu
  • Pokolenie Y-jak z nim współpracować? Jak nim zarządzać?
  • World Class Manufacturing- idealny system w nieidealnym środowisku
  • Przebudowa fabryki, czyli re-inżyniering layoutu zakładu Hilding Anders Polska

 

Referaty wygłoszą przedstawiciele szeroko pojętego biznesu, znający dogłębnie zagadnienia procesów produkcji wraz z innowacyjnymi metodami ich optymalizacji.

Branża obróbki metali w Polsce także wymaga innowacji i ulepszeń. Konferencja Production Manager Meeting może okazać się prawdziwą inspiracją do wdrożenia nowoczesnych systemów zarządzania w przemyśle obróbki metali.

Dla każdego przedsiębiorcy zajmującego się szeroko pojętą produkcją elementów, wytwarzanych na obrabiarkach i maszynach produkcyjnych, wskazana jest znajomość poruszanych na konferencji tematów. Grono przedsiębiorców, którzy najwcześniej przemienią swoje przedsiębiorstwa w Fabryki Jutra, może liczyć nie tylko na optymalizację kosztów produkcji, ale także na wzrost konkurencyjności swojej firmy na rynkach krajowych i zagranicznych.

Więcej informacji na temat konferencji dostępnych jest na stronie organizatora: http://www.production-manager.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 

Zobacz także

W ostatnim czasie nasza firma dostarczyła kolejną tokarkę uniwersalną z serii ML200   Tokarka uniwersalna ML200 to wyrób hiszpańskiego producenta