Gilotyny hydrauliczne – bog...

Gilotyny hydrauliczne – bog... « aktualnosci «
 10 stycznia 2017    Zespół Metal Trade
Podziel się: [kiwi-social-bar id="9515"]

Doświadczenie, jakie zdobywamy na rynku sprzedaży maszyn do obróbki metali, uczy nas jednego. Mianowice tego, że każdy klient jest wyjątkowy i każdy potrzebuje rozwiązań indywidualnie dopasowanych dla swojego przedsiębiorstwa. I z tego właśnie powodu staramy się systematycznie powiększać naszą ofertę.

W tym miejscu pragniemy przedstawić państwu naszą bogatą ofertę gilotyn hydraulicznych, produkowanych przez dwie cenione w branży firmy: ACCURL i Vartek. Oba przedsiębiorstwa od lat zajmują się produkcja różnego rodzaju maszyn do obróbki metali w tym gilotyn hydraulicznych. Ich cenne doświadczenie w branży produkcyjnej, pozwoliło stworzyć maszyny wyjątkowo trwałe, wydajne i nowoczesne.

Gilotyny hydrauliczne obu producentów charakteryzują się perfekcyjnym wykonaniem, a konkretne modele świetnie sprawdzają się w poszczególnych typach produkcji. W ofercie Metal Trade znajdują się zarówno gilotyny hydrauliczne wahadłowe, jak i gilotyny hydrauliczne o cięciu prostopadłym.

Dzięki temu każdy producent może wybrać gilotynę dopasowaną do potrzeb swojego przedsiębiorstwa i danego rodzaju produkcji. A także, co niezwykle istotne, może wybrać taką gilotynę hydrauliczną, która będzie dla niego atrakcyjna cenowo.

Gilotyny hydrauliczne Accurl

W ofercie Metal Trade znajdują dwa modele gilotyn hydraulicznych firmy Accurl. Są nimi gilotyna hydrauliczna ACCURL SmartCut i gilotyna hydrauliczna ACCURL Master Cut. Model ACCURL SmartCut jest konstrukcją dostosowaną do cięcia wahadłowego, bardzo często wybieranego przez polskie firmy produkcyjne. Maszyna posiada wygodny panel sterowania numerycznego i nowoczesny sterownik NC ESTUN E21. Gilotyna SmartCut należy do jednych z najbardziej konfigurowalnych gilotyn, dzięki czemu można ją dopasować do różnych profili produkcji.

 

Natomiast Gilotyna hydrauliczna ACCURL Master Cut należy do jednych z najlepszych gilotyn w swojej klasie. Zastosowany w niej rodzaj cięcia prostopadłego umożliwia cięcie różnego rodzaju blachy o różnej grubości, bez zagrożenia wystąpienia skręcenia ramy. Maszyna wyposażona jest w sterownik NC ELGO P40 i przejrzysty panel sterujący.

 

 

hydrauliczne nożyce gilotynowe gilotyna hydrauliczna

Hydrauliczne nożyce gilotynowe CNC ACCURL Master Cut

Gilotyna Hydrauliczna NC ACCURL Smart Cut

ZOBACZ ZOBACZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 

Zobacz także

W ostatnim czasie nasza firma dostarczyła i uruchomiła dwie obrabiarki dydaktyczne CNC dla szkoły technicznej z woj. Lubelskiego Sala dydaktyczna