Manford oficjalnym partnere...

Manford oficjalnym partnere... « aktualnosci «
 11 kwietnia 2017    Zespół Metal Trade
Podziel się: [kiwi-social-bar id="9515"]

Firma Manford Machinery Co. LTD jest światowym liderem w produkcji nowoczesnych obrabiarek CNC. Dzięki naszej współpracy klienci Metal Trade uzyskają dostęp do najnowocześniejszych maszyn na rynku, które produkowane są z wysokiej jakości komponentów przy użyciu innowacyjnych technologi produkcyjnych.

Jesteśmy firmą nastawiona na ciągły rozwój, z tego powodu cały czas szukamy dostępu do jeszcze lepszych technologii i jeszcze bardziej optymalnych rozwiązań. Dlatego też stale powiększamy liczbę i rodzaj dostępnych w naszej ofercie obrabiarek i narzędzi do obróbki metalu. Równocześnie nieustannie poszukujemy partnerów biznesowych, którzy podobnie jak my stawiają na rozwój i innowacje. Do takich firm z pewnością należy Manford - nasz nowy oficjalny partner biznesowy.

Manford 30 lat doświadczenia w branży!

Przedsiębiorstwo Manford jest niezwykle cenionym w branży producentem maszyn i obrabiarek. Firma nie jest debiutantem stawiającym pierwsze kroki na rynku, bo projektowaniem i produkcją maszyn przemysłowych, w tym nowoczesnych centr obróbczych, zajmuje się już od trzydziestu lat.

Maszyny produkowane przez Manford Machinery charakteryzują się olbrzymią precyzją i wysoką jakością wykonania, a wszystko to za sprawą innowacyjnego systemu projektowania i planowania, używania do produkcji tylko najlepszych materiałów, korzystania z nowoczesnej linii produkcyjnej i przeprowadzania niezwykle dokładnej kontroli jakości. Potwierdzeniem profesjonalizmu i wysokich standardów produkcyjnych są przyznane firmie certyfikaty jakości:

  • ISO9002 – w 1997 r.
  • ISO9001 – w 2002 r.

 

Założone w 1987 roku tajwańskie przedsiębiorstwo Manford Machinery Co. LTD buduje maszyny produkcyjne dla przemysłu samochodowego, lotniczego, medycznego, rolniczego i elektronicznego. Firma posiada trzy fabryki zlokalizowane na Tajwanie. Jednak faktyczny zasięg przedsiębiorstwa jest globalny, ponieważ firma dostarcza swoje maszyny do krajów znajdujących się na pięciu różnych kontynentach.

Wybitni inżynierowie zatrudnieni w Manford Machinery są w stanie skonstruować maszyny dla nawet najbardziej wymagającego klienta. Firma nie tylko produkuje seryjne obrabiarki, takie jak frezarki, szlifierki i centra obróbcze, ale projektuje również i buduje innowacyjne maszyny przeznaczone do indywidualnego rodzaju produkcji, gdzie konieczne są niestandardowe rozwiązania.

W ofercie Metal Trade znajdują się aktualnie nowoczesne pionowe centra obróbcze Manford. Dodatkowo specjalnie dla naszych wymagających klientów oferujemy centra obróbcze z aż trzech różnych serii. Wszystko po to, aby każdy klient mógł wybrać obrabiarkę dopasowaną do jego potrzeb.

Pionowe centra obróbcze VL

Są to nowoczesne trzy osiowe centra obróbcze Manford wyposażone w prowadnice liniowe. Maszyny te charakteryzują się najbardziej optymalnym kompromisem pomiędzy sztywnością korpusu a dynamiką pracy urządzenia.

Pionowe centra obróbcze VL-120
Pionowe centra obróbcze Manford VL-120

Pionowe centra obróbcze VH

Pionowe centra obróbcze Manford z serii VH również wyposażono w trzy osiowy układ współrzędnych, jednak w modelach tej serii zastosowane zostały prowadnice ślizgowe, co umożliwiło obniżenie posuwu przyspieszonego przy zachowaniu większej sztywności. Dzięki temu centra obróbcze z tej serii świetnie sprawdzają się również przy cięższej obróbce.

Pionowe centra obróbcze VHG

Ta maszyna przeznaczona jest do naprawdę ciężkiej obróbki heavy duty. Trzy osie i prowadnica ślizgowa z przekładnią zębatą wrzeciona sprostają obróbce najcięższych elementów.

 

Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z ofertą dotyczącą pionowych centr obróbczych firmy Manford. Jakość, precyzja i doświadczenie producenta sprawiają, że urządzenia tej marki są zarówno nowoczesne, jak i w pełni niezawodne!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 

Zobacz także

Prezentowana gilotyna hydrauliczna ACCURL z serii MS8 zainstalowana została u jednego z naszych klientów w Gdańsku. Maszyna charakteryzuje się doskonałymi