Felcarka do zamków Pittsburgh

Felcarka do zamków Pittsburgh « Maszyny do wentylacji HVAC «

FELCARKA DO ZAMKÓW PITTSBURGH

Prezentowana Felcarka do zamków produkowana jest w Turcji przez jednego z potentatów w branży HVAC firmę ILMAKSAN Havalandirma. Jest to urządzenie służące do profilowania rolkowego zamków blacharskich m.in typu:

  • pittsburgh
  • single block
  • standing lock
  • zamków typu „C”

 

Zapytaj o cenę

 

lub zadzwoń bezpośrednio do doradcy:

[icon name=”phone-square” class=”” unprefixed_class=””] +48 696 765 540

 

Felcarka do zamków


Główne zalety

Felcarka do zamków Pittsburgh w zależności od typu wykonywanego zamka posiada w zestawie od 7 do 9 zestawów rolek formujących, dodatkowo jego dwustronna budowa pozwala na formowanie dwóch różnych rodzajów zamka np. męską i żeńską stronę danego typu. Dodatkowym atutem urządzenia jest 3 sekcja formującą, umieszczona w centralnej części maszyny, która umożliwia formowanie prostopadłego obrzeża na krawędziach blach (po łuku, okręgu, linii prostej)

Oferowana przez naszą firmę maszyna wykonana jest w sposób zapewniający jej długą i bezawaryjną eksploatację. Wszystkie rolki wykonane są ze stali Gcr16, natomiast materiał użyty do przekładni to 20CrMnTi. Wszystkie podzespoły wykonane są z wysoką dokładnością na obrabiarkach CNC, zapewnia to dokładność spasowania, redukcję ewentualnych luzów i zapewnienie odpowiedniej sztywności.

Felcarka do zamków Pittsburgh jest wyjątkowo prosta w obsłudze, a operacja zmiany rolek przebiega w sposób łatwy i szybki. Maszyna operuje na blachach w zakresie od 0,5 – 1,2 mm grubości przy prędkości roboczej do 6 m/min.

Felcarka do zamków firmy ILMAKSAN to urządzenie wyróżniające się na tle konkurencyjnych maszyn m.in chińskich producentów przede wszystkich wysoką jakością wykonania i stabilnością działania. W przypadku maszyn rolujących do obróbki plastycznej  niezwykle istotną kwestią jest dobór odpowiedniej jakości materiałów, oraz ich staranna obróbka. Gwarantuje to bezawaryjne działanie przez długie lata, oraz niezmienną dokładność w produkcji elementów wyjściowych. Wszystkie elementy ruchome maszyny wyprodukowane zostały ze stali o podwyższonej wytrzymałości, elementy kształtujące (rolki) zostały poddane dodatkowej obróbce cieplnej, w celu zapewnienia im wymaganego poziomu twardości.

W Metal-Trade.pl kładziemy szczególny nacisk na zadowolenie naszych Klientów nie tylko w dniu zakupu, ale również podczas dalszej eksploatacji maszyny. Naszym priorytetem jest utrzymanie doskonałej opinii jako profesjonalny dostawca rozwiązań dla przemysłu, dlatego zawsze oferujemy naszym szanownym Klientom urządzenia wysokiej jakości, tylko sprawdzonych producentów i w relatywnie najniższej cenie!

” … Wierzymy, że w biznesie należy stawiać na profesjonalne rozwiązania, które nie zawiodą żadnego nabywcy! „

Wybierając nasz produkt otrzymują Państwo gwarancję udanego zakupu profesjonalnej maszyny, na której można polegać w codziennej działalności produkcyjnej.

 


Cechy produktu

Rodzaje felcarek:

W naszej ofercie znajdą Państwo różne rodzaje maszyn. Wszystko po to aby sprostać indywidualnym wymaganiom naszych klientów. Dla Państwa wyboru oferujemy maszyny z możliwością jednoczesnego wykonywania:

jednego, dwóch, trzech a nawet czterech rodzajów zamków !

Poniżej przedstawiono tabelę prezentującą poszczególne modele i ich możliwości


Parametry

 

Zapytaj o cenę

 

lub zadzwoń bezpośrednio do doradcy:

[icon name=”phone-square” class=”” unprefixed_class=””] +48 696 765 540

 

 

Skorzystaj z formularza

    Wyrażam dobrowolną zgodę
    Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Metal-Trade.pl M.Adamowicz, S.Kaczmarek. A.Gładki Spółka Jawna, ul. Jantarowa 24, Jankowo Gdańskie, 80-180 Gdańsk, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.