Maszyna do produkcji okrągł...

Maszyna do produkcji okrągł... « Maszyny do wentylacji HVAC «

Maszyna do produkcji okrągłych kolan wentylacyjnych

Prezentowana maszyna do produkcji okrągłych kolan wentylacyjnych to elektro-hydrauliczna maszyna o zwartej i kompaktowej budowie. Produkowana jest w Turcji przez jednego z potentatów w branży HVAC firmę ILMAKSAN Havalandirma.

Maszyna służy do produkcji kolanek do rur okrągłych tzw. „spiro”, i przygotowania ich do montażu. Maszyna do produkcji okrągłych kolan wentylacyjnych firmy ILMAKSAN jest łatwa w obsłudze, charakteryzuje ją wysoka dokładność i ergonomia pracy. Ponadto urządzenie pozwala na jednoczesną pracę dwóch operatorów, dzięki czemu czas wykonywania końcowego elementu znacząco się skraca.

 

Zapytaj o cenę

 

lub zadzwoń bezpośrednio do doradcy:

[icon name=”phone-square” class=”” unprefixed_class=””] +48 696 765 540

 

Maszyna do produkcji okrągłych kolan wentylacyjnych


Główne zalety

Maszyna zwijając odpowiednio pocięte elementy tworzy różnego rodzaju segmenty, kształtki o przekroju koła. Tworząc mocne oraz szczelne zamki urządzenie znajduje zastosowanie przy produkcji okrągłych kolan wentylacyjnych.
Kolano składające się z 4 części, 90 stopni i średnicy 400 mm jest realizowane w ciągu 3 – 4 min. (obie operacje: kształtowanie zamka i zamykanie).

Maszyna do produkcji okrągłych kolan wentylacyjnych firmy ILMAKSAN to urządzenie wyróżniające się na tle konkurencyjnych maszyn m.in chińskich producentów przede wszystkich wysoką jakością wykonania i stabilnością działania. W przypadku maszyn elektro-hydraulicznych do obróbki plastycznej  niezwykle istotną kwestią jest dobór odpowiedniej jakości materiałów, oraz ich staranna obróbka. Gwarantuje to bezawaryjne działanie przez długie lata, oraz niezmienną dokładność w produkcji elementów wyjściowych. Wszystkie elementy ruchome maszyny wyprodukowane zostały ze stali o podwyższonej wytrzymałości, elementy kształtujące (rolki) zostały poddane dodatkowej obróbce cieplnej, w celu zapewnienia im wymaganego poziomu twardości. Urządzenie posiada również m.in centralny system smarowania, przez co jego obsługa eksploatacyjna sprowadza się do minimum.

W Metal-Trade.pl kładziemy szczególny nacisk na zadowolenie naszych Klientów nie tylko w dniu zakupu, ale również podczas dalszej eksploatacji maszyny. Naszym priorytetem jest utrzymanie doskonałej opinii jako profesjonalny dostawca rozwiązań dla przemysłu, dlatego zawsze oferujemy naszym szanownym Klientom urządzenia wysokiej jakości, tylko sprawdzonych producentów i w relatywnie najniższej cenie!

” … Wierzymy, że w biznesie należy stawiać na profesjonalne rozwiązania, które nie zawiodą żadnego nabywcy! „

Wybierając nasz produkt otrzymują Państwo gwarancję udanego zakupu profesjonalnej maszyny, na której można polegać w codziennej działalności produkcyjnej.


Cechy produktu

Proces produkcji przebiega w 3 etapach:

  1. Podczas pierwszego, przy użyciu rolek profilujących, przygotowywana jest męska część zamka.
  2. Kolejny krok to stworzenie żeńskiej części zamka na kolejnym elemencie.
  3. Na samym końcu przygotowane elementy kolana zostają zamocowane razem w uchwycie montażowym a następnie zakleszczony zostaje zamek trwale łączący dwa elementy.

Urządzenie zaprojektowane zostało do pracy dwustanowiskowej, tzn jednocześnie mogą być na nim przeprowadzane obie operacje.  Zaginanie męskiej i żeńskiej części zamka odbywa się po jednej stronie (pierwsze stanowisko), a po drugiej niezależnie odbywa się proces łączenia obu elementów.


Parametry

   
Grubość materiałumm0,40 – 1,20
Kąt odcinka°30
Średnica elementumm125 - 1250
Wysokość maszynymm1200
Szerokośćmm750
Długośćmm2550
Wagakg750
Zasilanie380V, 50 Hz, 4kW
Moc silnikakW4
Pojemność zbiornika olejul65
Ciśnienie powietrzabar5

 

Zapytaj o cenę

 

lub zadzwoń bezpośrednio do doradcy:

[icon name=”phone-square” class=”” unprefixed_class=””] +48 696 765 540

 

 

Skorzystaj z formularza

    Wyrażam dobrowolną zgodę
    Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Metal-Trade.pl M.Adamowicz, S.Kaczmarek. A.Gładki Spółka Jawna, ul. Jantarowa 24, Jankowo Gdańskie, 80-180 Gdańsk, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.