Zamykarka prostokątnych kan...

Zamykarka prostokątnych kan... « Maszyny do wentylacji HVAC «

Zamykarka prostokątnych kanałów wentylacyjnych

Prezentowana zamykarka prostokątnych kanałów wentylacyjnych to elektryczna maszyna o zwartej i kompaktowej budowie. Produkowana jest w Turcji przez jednego z potentatów w branży HVAC firmę ILMAKSAN Havalandirma.

Maszyna służy do profilowania i zamykania zamka umożliwiającego trwałe połączenie prostokątnego kanału wentylacyjnego. Urządzenie to jest idealnym uzupełnieniem każdej automatycznej linii do produkcji prostokątnych kanałów wentylacyjnych, lub prefabrykatów produkowanych ręcznie na osobnych maszynach.

Zamykarka prostokątnych kanałów wentylacyjnych firmy ILMAKSAN cechuje się prostotą obsługi, i dużą wydajnością.

 

Zapytaj o cenę

 

lub zadzwoń bezpośrednio do doradcy:

[icon name=”phone-square” class=”” unprefixed_class=””] +48 696 765 540

 

Zamykarka prostokątnych kanałów wentylacyjnych


Główne zalety

Zamykarka prostokątnych kanałów wentylacyjnych firmy ILMAKSAN to urządzenie wyróżniające się na tle konkurencyjnych maszyn m.in chińskich producentów przede wszystkich wysoką jakością wykonania i stabilnością działania. W przypadku maszyn rolujących niezwykle istotną kwestią jest dobór odpowiedniej jakości materiałów, oraz ich staranna obróbka. Gwarantuje to bezawaryjne działanie przez długie lata, oraz niezmienną dokładność w produkcji elementów wyjściowych. Wszystkie elementy ruchome maszyny wyprodukowane zostały ze stali o podwyższonej wytrzymałości, elementy kształtujące (rolki) zostały poddane dodatkowej obróbce cieplnej, w celu zapewnienia im wymaganego poziomu twardości. Urządzenie posiada również m.in centralny system smarowania, przez co jego obsługa eksploatacyjna sprowadza się do minimum.

W Metal-Trade.pl kładziemy szczególny nacisk na zadowolenie naszych Klientów nie tylko w dniu zakupu, ale również podczas dalszej eksploatacji maszyny. Naszym priorytetem jest utrzymanie doskonałej opinii jako profesjonalny dostawca rozwiązań dla przemysłu, dlatego zawsze oferujemy naszym szanownym Klientom urządzenia wysokiej jakości, tylko sprawdzonych producentów i w relatywnie najniższej cenie!

” … Wierzymy, że w biznesie należy stawiać na profesjonalne rozwiązania, które nie zawiodą żadnego nabywcy! „

Wybierając nasz produkt otrzymują Państwo gwarancję udanego zakupu profesjonalnej maszyny, na której można polegać w codziennej działalności produkcyjnej.

 

 

 


Cechy produktu

Proces łączenia przebiega w 3 etapach:

  1. Podczas pierwszego, przy użyciu rolek profilujących, wstępnie przygotowywane są obie części łączonych elementów.
  2. Kolejny krok to łączenie (zaczepienie) dwóch części materiału.
  3. Na samym końcu zamek zostaje zatrzaśnięty gwarantując trwałe i pewne łączenie.

 

Urządzenie charakteryzuje się dużą prędkością pracy, niewielkim zużyciem energii, oraz zwartą budową.

Prowadzenie pozwala na łatwe zamykanie kanałów o rożnych rozmiarach.

 


Parametry

   
Grubość materiałumm0,5 – 1,20
Minimalny rozmiar kanałumm125 x 125
Wysokość maszynymm970
Szerokośćmm600
Długośćmm4750
Wagakg630
Zasilanie380V, 3~ 50 Hz
Moc silnikakW3 kW – 1400 D/DK

 

Zapytaj o cenę

 

lub zadzwoń bezpośrednio do doradcy:

[icon name=”phone-square” class=”” unprefixed_class=””] +48 696 765 540

 

 

Skorzystaj z formularza

    Wyrażam dobrowolną zgodę
    Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Metal-Trade.pl M.Adamowicz, S.Kaczmarek. A.Gładki Spółka Jawna, ul. Jantarowa 24, Jankowo Gdańskie, 80-180 Gdańsk, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.