Automat do produkcji strzem...

Automat do produkcji strzem... « Automaty do produkcji strzemion «

Automat do produkcji strzemion z kręgu 12 CX CNC to w pełni automatyczną inteligentną giętarką do prętów stalowych. Maszyna łączy w sobie cztery funkcje: prostowanie, gięcie dodatnie i gięcie wsteczne oraz cięcie.

 

Zapytaj o cenę

 

lub zadzwoń bezpośrednio do doradcy:

[icon name=”phone-square” class=”” unprefixed_class=””] +48 696 765 540

automat do produkcji strzemion

 


Główne zalety

  • Formowanie skomplikowanych kształtów

  • Mechanizm podawania wstecznego (po odcięciu), zwarta konstrukcja i funkcja automatycznego wyrównania umożliwiają stabily posuw materiału, gdy pręty stalowe są wygięte do tyłu

  • Regulowany stojak odbiorczy, rozszerzaj i wydłużaj zgodnie z potrzebami przetwarzania, bardziej intuicyjny projekt

  • Inteligentny interfejs graficzny, wyświetlanie kształtu przetwarzania w czasie rzeczywistym w interfejsie operacyjnym, operacja jest bardziej intuicyjna

  • Wybierz wysokowydajny sterownik PLC, oferujący zaawansowane funkcje oprogramowania, precyzyjną metodę przetwarzania, aby bardziej precyzyjnie pozycjonować system sterowania

automat do produkcji strzemion


Cechy produktu

Urządzenie zapewnia w pełni automatyczny proces gięcia strzemion, obręczy itp. z pręta stalowego. Maszyna pozwala również na obustronne formowanie prętów zbrojeniowych bez potrzeby ingerowania operatora w proces. Dzięki temu, maszyna pozwala na nieprzerwaną pracę z dużą prędkością przetwarzania, wysoką precyzją i niedoścignioną wydajnością.

Długa żywotność elementów eksploatacyjnych, przemyślane rozwiązania, i precyzyjny montaż to cechy technologicznie produktu opracowane niezależnie przez naszą firmę z niezależnymi prawami własności intelektualnej.  Ta maszyna wymagana zastosowania wielopunktowego podajnika pomocniczego (w zestawie). Podajnik wielopunktowy to kolejny opatentowany produkt opracowany przez naszą firmę. 12CX charakteryzuje się zwiększoną żywotnością mechanizmu prostującego, a efekt prostowania pręta stalowego został dopracowany do perfekcji.

Prezentowany automat do produkcji strzemion 12CX to urządzenie zapewniające nawet kilkudziesięciokrotne zwiększenie wydajności produkcji elementów zbrojeniowych w stosunku do klasycznych metod wytwarzania.

Parametry

Model 12CX
Metoda pobierania materiału z kręgu
Gięcie pojedyncze (mm) φ5-13
Gięcie podwójne(mm) φ5-10
Max kąt gięcia(°) 180
Max prędkość pobierania materiału (m/min) 100
Max prędkość gięcia(°/s) 1000
Kierunek gięcia Dwu kierunkowe (lewo-prawo)
Dokładność pozycjonowania (długość) (mm) ±2
Dokładność gięcia (°) ±1
Wydajność przy gięciu pojedynczym (godzina) 900 (standardowe wymiary)
Wydajność przy gięciu podwójnym (godzina) 1800 (standardowe wymiary)
Wymiary (automat bez podajnika, rozwijaka itp) (mm) D*Sz*W 4000*1080*1975
Zapotrzebowanie na energię (kw) 30
Waga (kg) 3500
Praca (℃) -5-40
Zapotrzebowanie na sprężone powietrze (Mpa) ≥0.6

 

 

Zapytaj o cenę

 

lub zadzwoń bezpośrednio do doradcy:

[icon name=”phone-square” class=”” unprefixed_class=””] +48 696 765 540

 

 

Skorzystaj z formularza

    Wyrażam dobrowolną zgodę
    Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Metal-Trade.pl M.Adamowicz, S.Kaczmarek. A.Gładki Spółka Jawna, ul. Jantarowa 24, Jankowo Gdańskie, 80-180 Gdańsk, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.