Przegląd majowych imprez br...

Przegląd majowych imprez br... « aktualnosci «
 9 maja 2017    Zespół Metal Trade
Podziel się: [kiwi-social-bar id="9515"]

Imprezy branżowe są nie tylko doskonałym sposobem do nawiązania nowych relacji biznesowych i zapoznania się z innowacyjnymi rozwiązaniami czy technologiami. Takie spotkania pozwalają również na wymianę doświadczeń z innymi przedsiębiorcami oraz na głębsze poznanie wszystkich istotnych branżowych aspektów.

Maj 2017 zapowiada się niezwykle ciekawie pod względem spotkań i imprez branżowych.

Konferencje, targi i eventy związane z różnymi segmentami szeroko pojętej branży obróbki metali będą miały miejsce zarówno w Polsce, jak i za granicą. Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi majowymi imprezami.

XVI Edycja Tragów FOR INDUSTRY 2017
9-12 maja

Już w najbliższych dniach w czeskiej Pradze odbędą się XVI Targi For Industry. Jest to doskonałe miejsce do nawiązania międzynarodowych kontaktów biznesowych i do zapoznania się z najnowszymi trendami, urządzeniami i innowacjami w technologiach produkcyjnych. W tragach wezmą udział specjaliści i przedsiębiorcy, a także przedstawiciele czeskiej administracji publicznej. Zdobyte w ten sposób kontakty mogą ułatwić polskim przedsiębiorcom kooperacje biznesowe na terenie Czech.

VI Edycja USER DAY 2017
11-12 maja

Niemalże równocześnie w Kocierzu koło Andrychowa odbędzie się VI edycja konferencji User Day. Na dwu panelowej imprezie obejmującej zagadnienia z dziedzin Inżynierii i Managementu będzie można zapoznać się z wiedzą obejmującą tematykę maszyn, oprogramowania oraz zarządzania relacjami z klientem. Podczas drugiego dnia konferencji odbędą się konsultacje indywidualne oraz specjalnie przygotowane przez organizatorów atrakcje.

 Polsko - Nimieckie Spotkanie Kooperacyjne 2017
11 maja

Tego dnia w Warszawie odbędzie się spotkanie polskich i niemieckich przedsiębiorców zorganizowane przez Polskie Stowarzyszenie Menadżerów Logistyki i Zakupów (PSML) oraz bliźniaczą organizacją niemiecką (BME) przy patronacie Ministerstwa Rozwoju. Spotkanie ma na celu umożliwienie nawiązania współpracy niemieckim firmom, które w Polsce szukają producentów i dostawców takich produktów jak: części i podzespoły metalowe, gumowe, plastikowe, przenośniki oraz elementy automatyki przemysłowej itp. Do udziału w spotkaniu zgłosiło się 28 niemieckich firm. Polskie firmy mogą zgłaszać swój udział do 11 maja.
Więcej info na stronie PSML (http://psml.pl/pl/2017/04/spotkaj-sie-i-zostan-dostawca-wybranych-z-28-firm-niemieckich/)

PolMaintenace 2017 XII Ogólnopolski Kongres Służb Utrzymania Ruchu
17-18 maja

Hotel Windsor w Jachrance koło Warszawy będzie gościł przedstawicieli branży utrzymania ruchu.  Uczestnikom spotkania przedstawione zostaną najnowsze koncepcje, trendy oraz efektywne metody pracy, analizy i optymalizacji produkcji.

Stainless Brno 2017
17-18 maja

W tych dniach w czeskim Brnie odbędą się Międzynarodowe Targi Stali Nierdzewnych Stainless. Jest to niezwykle ważna impreza, w której biorą udział producenci, dystrybutorzy oraz użytkownicy  materiałów i elementów ze stali nierdzewnej. Targi umożliwiają zapoznanie się z najnowszymi technologiami, pozwalają także na nawiązanie kontaktów biznesowych z firmami słowackimi, polskimi, austriackimi i czeskimi.

Production Manager Meetings 2017 – Budowanie Kultury Innowacji w Fabryce
23 maja

Kolejne, piąte spotkanie zorganizowane przez Magazyn Production Manager, które skierowane jest do kadry menadżerskiej zajmującej się sektorem produkcyjnym. Konferencja odbędzie się we Wrocławiu, a jej przedmiotem będą szeroko pojęte elementy zarządzania pracownikami (motywacja i rozwój), wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań do zarządzania produkcją, wykorzystywanie nowoczesnych systemów ERP itp.

Logistyka wewnętrzna w zakładach produkcyjnych 2017
23-25 maja

W Sosnowcu odbędą się prelekcje doświadczonych specjalistów branży logistycznej, którzy wyjaśnią jak efektywnie zarządzać procesami logistycznymi w firmie produkcyjnej.

 

Zachęcamy do udziału w imprezach!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 

Zobacz także

W ostatnim czasie nasza firma dostarczyła i uruchomiła dwie obrabiarki dydaktyczne CNC dla szkoły technicznej z woj. Lubelskiego Sala dydaktyczna