Targi EuroBLECH 2016 –...

Targi EuroBLECH 2016 –... « aktualnosci «
 18 sierpnia 2016    Zespół Metal Trade
Podziel się: [kiwi-social-bar id="9515"]

W dniach 25 – 29 października 2016 roku w niemieckim Hanowerze odbędzie się 24 edycja największych na świecie Międzynarodowych Targów Technologii Obróbki Blach – EuroBLECH 2016.

Obok krakowskich targów EuroTool, jest to następna październikowa impreza, na której obecność osób z branży obróbki metali, powinna być obowiązkowa. W Hanowerze spotkają się światowej klasy specjaliści i handlowcy z szeroko pojętej branży obróbki blach.

Na jednej z największych przestrzeni wystawienniczych świata, pojawi się około 1600 wystawców z 40 różnych krajów. Wystawcy zaprezentują najnowsze branżowe rozwiązania, w takich dziedzinach jak narzędzia i maszyny do obróbki blach czy nowoczesne systemy sterowania.

Fachowcy z praktycznie wszystkich gałęzi i sektorów przemysłu obróbki blachy, zaprezentują również innowacyjne rozwiązania technologiczne obejmujące proces produkcji, obróbki i transportu blachy, a także poruszą takie istotne kwestie, jak sposoby zarządzania produkcją, organizację przestrzeni produkcyjnej, sprawną ochronę środowiska czy bezpieczeństwo i higienę pracy. Odwiedzający będą mogli zapoznać się również z efektami najnowszych prac naukowych i badawczych, które w przyszłości umożliwią jeszcze większy rozwój branży.

Więcej informacji na temat Targów EuroBlech 2016 dostępnych jest pod adresem: http://www.euroblech.com/polish/visitors/
Niedługo też poinformujemy Państwa gdzie dokładnie będzie znajdować się nasze stoisko. Pojawimy się tam wraz z firmą ACCURL.

EURO Blech 2016
źródło: http://www.euroblech.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 

Zobacz także

Tokarka CNC CK6432x500 to jedna z ostatnio wykonanych realizacji. Maszynę dostarczyliśmy do klienta z woj. Lubelskiego Tokarka CNC dysponuje długością