Targi Eurotool 2016 zbliżaj...

Targi Eurotool 2016 zbliżaj... « aktualnosci «
 3 sierpnia 2016    Zespół Metal Trade
Podziel się: [kiwi-social-bar id="9515"]

W dniach 18 - 20 października w krakowskiej hali Expo Kraków, już szósty raz z kolei, odbędą się Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów.

Targi Eurotool 2016 to jedna z największych międzynarodowych imprez, gdzie prezentowane są najnowsze osiągnięcia technologiczne, związane z szeroko pojętą branżą obróbki mechanicznej materiałów.

Bogaty program targów obejmuje prezentację najnowszych rozwiązań technologicznych, związanych z produkcją przemysłową. Podczas trzydniowej imprezy będzie można zapoznać się z aktualnymi trendami na rynkach maszyn służących do obróbki plastycznej i ubytkowej.

Zakres tematyczny targów obejmuje między innymi konsultacje techniczne, modernizacje linii produkcyjnych, oprzyrządowanie technologiczne obrabiarek, wyposażenie warsztatów przemysłowych, a także innowacje w urządzeniach i przyrządach pomiarowo - kontrolnych.

Dla każdego przedsiębiorcy zajmującego się obróbką przemysłową materiałów, targi Eurotool Expo Kraków są świetną okazją, do zapoznania się z rynkiem nowoczesnych maszyn CNC.

O samych targach możemy przeczytać na stronie organizatora. Tam również znajdziemy informację jak uzyskać bilety wstępu.

Targi EUROTOOL 2016
Targi EUROTOOL 2016 źródło: http://event.targi.krakow.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 

Zobacz także

Tokarka cnc z napędzanymi narzędziami  PINACHO ST 285x2000 to jedna z naszych realizacji. Urządzenie zostało zainstalowane, uruchomione i poddane kompleksowym