Targi Intec i Targi Zuliefe...

Targi Intec i Targi Zuliefe... « aktualnosci «
 6 lutego 2017    Zespół Metal Trade
Podziel się: [kiwi-social-bar id="9515"]

Marzec zapowiada się bardzo ciekawie pod względem branżowych imprez. W dniach 7-10 marca w Lipsku odbędą się równocześnie Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Technologii, Automatyzacji Produkcji Intec i Międzynarodowe Targi Poddostawców Zuliefermesse.

Obie imprezy są niezwykle istotne dla całej branży obróbki metali. Organizatorzy postanowili, że w obecnym i w następnym roku edycje obu imprez odbędą się w lipskiej hali wystawienniczej równocześnie. Taki duet jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem, ponieważ obok technologii branżowych prezentowanych na Targach Intec, będzie można również zapoznać się z najnowszą ofertą wszelkiego rodzaju poddostawców. Jak dokładnie wygląda tematyczny przekrój tej łączonej imprezy?

Intec Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Technologii, Automatyzacji Produkcji

Jest to już XVI edycja Targów Intec, na których zbierają się przedstawiciele szeroko pojętej branży obróbki metali. Zakres tematyczny imprezy obejmuje praktycznie wszystkie branżowe aspekty technologiczne i produkcyjne. Od wszelkiego rodzaju maszyn i obrabiarek oraz różnych technologii obróbki, poprzez strategie produkcyjne, automatykę produkcji, intralogistykę i najnowsze technologie po specjalistyczne oprogramowanie CAD-CAM.

Zuliefermesse  - Międzynarodowe Targi Poddostawców

XIV edycja Międzynarodowych Tragów Poddostawców Zuliefermesse jest jedną z największych imprez poddostawców działających dla szeroko pojętego przemysłu. Obok oferty skierowanej stricte do branży metalowej, Targi Zuliefermesse obejmują swoim zakresem tematycznym również szereg innych gałęzi przemysłowych, takich jak przemysł medyczny, optyczny, elektronicznych, motoryzacyjny i wiele innych.

W odniesieniu do branży metalowej na targach Zuliefermesse będzie można spotkać przedstawicielstwa poddostawców zajmujących się m. in. technologiami produkcyjnymi, obróbką mechaniczną, tłoczeniem i odlewnictwem.

Spotkanie Trójstronne Saksonia-Czechy-Polska

Przy okazji tego targowego tandemu odbędzie się również trójstronne spotkanie biznesowe Saksonia-Czechy-Polska, na którym przedsiębiorcy będą mogli nie tylko przeanalizować obecny stan współpracy pomiędzy zainteresowanymi stronami, ale będzie to także świetna okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz opracowania strategi działania na najbliższą przyszłość. Nie bez przypadku spotkanie trójstronne obejmuje nie tyle Niemcy, a region Saksonii, ponieważ to Saksonia jest regionalnym patronatem targów.

Z punktu widzenia przedsiębiorców organizacja podwójnych targów jest niezwykle korzystnym rozwiązaniem, ponieważ umożliwia za jednym zamachem zapoznanie się z najnowszymi ofertami branżowymi, zaprezentowanie swoich własnych produktów i rozwiązań oraz nawiązanie przydatnych kontaktów z poddostawcami. Dlatego też naprawdę warto wpisać targi Intec -  Zuliefermesse do swojego biznesowego kalendarza.

Szczegółowe informacje na temat spraw logistycznych i organizacyjnych związanych z targami Intec - Zuliefermesse dostępne są na stronie http://www.targi-intec.pl/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 

Zobacz także

Prezentowana gilotyna hydrauliczna ACCURL z serii MS8 zainstalowana została u jednego z potentatów branży AUTOMOTIVE w Tychach. Maszyna charakteryzuje się