Targi TOOLEX w Expo Silesia...

Targi TOOLEX w Expo Silesia... « aktualnosci «
 26 września 2016    Zespół Metal Trade
Podziel się: [kiwi-social-bar id="9515"]

W najbliższych dniach 4 - 6 października odbędzie się 9 edycja Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX. Kolejny raz przedstawiciele branży obróbki przemysłowej spotkają się w centrum targowo-wystawienniczym Silesia Expo w Sosnowcu.

Ubiegłoroczne Targi TOOLEX cieszyły się olbrzymią frekwencją zarówno pod względem zwiedzających, jak i wystawców, gdzie swoją reprezentację znalazło 600 marek, z którymi możliwość zapoznania się miało 9500 zwiedzających.

Poprzednia edycja zaowocowała prezentacją ponad 100 branżowych nowości. Zwiedzający nie tylko mieli możliwość poznania nowych technologii obróbki, ale także obejrzenia maszyn w czasie pracy.

Dodatkowo całej imprezie towarzyszyły inne wydarzenia przemysłowe, takie jak Targi Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo, Międzynarodowe Targi Metod i Narzędzi do Wirtualizacji Procesów WIRTOTECHNOLOGIA czy Międzynarodowe Targi Stali, Metali Nieżelaznych, Technologii i Produktów SteelMET.

Tegoroczny program targów TOOLEX w Expo Silesia jest równie obiecujący. Oprócz prezentacji maszyn i technologicznych nowinek organizatorzy zaplanowali serię niezwykle ciekawych wykładów, w których będą poruszane takie zagadnienia jak:

  • bezpieczeństwo maszyn
  • współczesne problemy smarowania maszyn i urządzeń
  • technologie mycia w przemyśle obróbczym
  • zasady wzorcowania przyrządów pomiarowych
  • zastosowanie laserów w przemyśle obróbczym
  • metody monitoringu, gromadzenia danych i optymalizacji parametrów procesu obróbki skrawaniem
  • oznakowanie CE i system oceny zgodności

 

Targi TOOLEX są jedną z najważniejszych międzynarodowych imprez, w której biorą udział liczący się na rynku przedstawiciele branży obróbki przemysłowej. Same targi objęte są patronatem takich instytucji jak: Ministerstwo Rozwoju, PPPO, GIPH, ZETOM Katowice oraz największych polskich uczelni technicznych, w tym Politechniki Krakowskiej, Politechniki Wrocławskiej, Politechniki Warszawskiej i Politechniki Śląskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 

Zobacz także

  Zapytaj o cenę   lub zadzwoń bezpośrednio do doradcy: +48 539 964 040Wytaczarka TPX6111 - Kolejna maszyna dostarczona do