Targi Warsaw Industry Week ...

Targi Warsaw Industry Week ... « aktualnosci «
 12 października 2016    Zespół Metal Trade
Podziel się: [kiwi-social-bar id="9515"]

Już w dniach 7-9 listopada 2016 roku w targowo-kongresowym centrum PTAK Warsaw Expo odbędą się Targi Maszyn i Urządzeń Przemysłowych Warsaw Industry Week 2016. Wydarzenie to jest spotkaniem szeroko pojętej branży przemysłu maszynowego z przedstawicielami świata nauki, dążącymi do unowocześnienia zarówno samych maszyn i urządzeń przemysłowych, jak i całego procesu produkcji i obróbki metali oraz innych tworzyw.

Targi Warsaw Industry Week 2016 odbędą się na jednej z największych powierzchni wystawienniczych w Europie Środkowej - centrum Ptak Warsaw Expo. Jest to olbrzymia przestrzeń licząca ponad 140 000 m2, na którą składa się 6 nowoczesnych hal.

warsaw-industry-week

Na targach gościć będą przedstawiciele branży produkcyjnej, przetwórstwa i obróbki przemysłowej z uwzględnieniem takich gałęzi przemysłu jak obróbka metali i drewna czy przetwórstwo tworzyw sztucznych i gumy. Oferowane innowacyjne rozwiązania swoją tematyką obejmą takie zagadnienia, jak:

  • obróbkę metali, obrabiarki i narzędzia
  • przetwórstwo tworzyw sztucznych i gumy
  • lasery w systemach produkcyjnych
  • obróbkę drewna
  • robotykę i automatykę

 

Strefa Młodego Inżyniera

Dodatkową atrakcją targów będzie specjalna strefa stworzona z myślą o młodych i ambitnych konstruktorach, którzy będą mogli zaprezentować przedsiębiorcom swoje innowacyjne rozwiązania i projekty. Organizatorzy Warsaw Industry Week 2016 tworząc strefę Młodego Inżyniera, chcą ułatwić młodym i zdolnym ludziom kontakt z przedstawicielami ludzi biznesu i przemysłu maszynowego.

Konferencja Horyznot 2020 - szansą polskich innowacji w UE

Dodatkową atrakcją dla uczestników Warsaw Industry Week 2016 będzie Konferencja Horyzont 2020 szansą polskich innowacji w UE, która będzie miała miejsce pierwszego dnia targów. Podczas konferencji odbędzie się dyskusja panelowa poruszające zagadnienie szans Polski w komercjalizacji na dużą skalę w Unii Europejskiej wyników polskich prac badawczych nad innowacyjnymi technologiami.

Horyzont 2020 jest największym w historii Unii Europejskiej programem naukowym, zajmującym się szeroko pojętymi badaniami naukowymi nad innowacjami technologicznymi. Gościem specjalnym spotkania ma być Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosław Gowin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 

Zobacz także

Prezentowana gilotyna hydrauliczna ACCURL z serii MS7 zainstalowana została u jednego z naszych klientów w Opolu. Maszyna charakteryzuje się doskonałymi