Totalna nowość na polskim r...

Totalna nowość na polskim r... « aktualnosci «
 4 listopada 2016    Zespół Metal Trade
Podziel się: [kiwi-social-bar id="9515"]

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na nożyce gilotynowe, tnące w systemie wahadłowym, Metal Trade postanowiło poszerzyć swój asortyment o nowoczesną gilotynę hydrauliczną ACCURL SmartCut.

Gilotyny tnące w systemie wahadłowym są najczęściej stosowanymi w Polsce maszynami do plastycznej obróbki metali. Z tego powodu nasza firma poszerzyła swoją ofertę gilotyn hydraulicznych o bardzo nowoczesne modele gilotyn ACCURL SmartCut pracujących na zasadzie cięcia wahadłowego.

Konstruktorzy Gilotyny Hydraulicznej ACCURL SmartCut zastosowali najbardziej nowoczesne technologie i optymalne rozwiązania, które skutecznie przełożyli na niezwykłą wytrzymałość gilotyny, doskonałą precyzję i jej wyjątkową wydajność. Duży wpływ na pracę maszyny ma świetnie zaprojektowany układ hydrauliczny, który jest bardzo efektywny, dzięki czemu proces cięcia jest niezwykle szybki i płynny. Co najważniejsze z punktu widzenia inwestora, cena gilotyny hydraulicznej ACCURL SmartCut jest niezwykle przystępna i konkurencyjna.

gilotyna hydrauliczna

Gilotyna ACCURL SmartCut i tniesz co chcesz

Cięcie metali należy do najczęściej spotykanej obróbki plastycznej. Dodatkowo charakteryzuje się wysokim stopniem różnorodności pod względem wymiarów ciętych elementów. Dlatego też nowoczesna gilotyna hydrauliczna ACCURL MS7 jest zaprojektowana tak, by być maszyną bardzo uniwersalną, którą w prosty sposób można dostosować do cięcia różnorodnych formatów, o różnej wielkości i grubości. Poczynając od elementów o dużych gabarytach, na precyzyjnym cięciu małych detali kończąc.

Gilotyna Hydrauliczna ACCURL SmartCut - funkcjonalność ponad wszystko!

Model gilotyny hydraulicznej ACCURL SmartCut jest urządzeniem sterowanym numerycznie (NC), wyposażonym w wygodny i intuicyjny panel kontrolny. Bogate funkcje standardowe gilotyny obejmują m.in. wyświetlanie pozycji zderzaka tylnego i kontrolę jego pozycji z przydatną funkcją retract, czyli automatycznym odsunięciem zderzaka, kolejne przydatne funkcje to: licznik cięć, pozycjonowanie absolutne lub przyrostowe, kontrola skoku, możliwość ustawienia pracy w pętli, tryby pracy automatycznej i manualnej, pamięć aktualnej pozycji oraz kompensacja narzędzi tnących. Pamięć programu sterującego ESTUN21 wynosi aż 500 linijek.

Gilotyna wyposażona jest również m. in. w:

  • trzy przednie podpory ze skalą pomiarową i rowkiem T-owym
  • stół roboczy wyposażony w kulki transportowe
  • manualną regulację wartości szczeliny
  • zderzak wyposażony w możliwość pochylenia
  • optyczny wskaźnik linii cięcia

Gilotyna Hydrauliczna ACCURL SmartCut jest niezwykle funkcjonalną obrabiarką o bardzo rozbudowanej możliwości zastosowania różnego rodzaju konfiguracji, spełniając przy tym najwyższe wymagania jakościowe. Dużym plusem jest również to, że w opcjonalnym wyposażeniu można wybrać przydatne rozwiązania dodatkowe, takie jak:

  • automatyczny stół podający
  • pneumatyczny system podparcia ciężkich blach

Wszystko to sprawia, że Gilotyny Hydrauliczne ACCURL SmartCut należą do grona najlepszych na rynku maszyn do cięcia metali. Biorąc pod uwagę ich wytrzymałość, uniwersalność, funkcjonalność, wysoką jakość cięcia oraz ponadprzeciętną wydajność, a także nie ukrywajmy - bardzo konkurencyjną cenę, widzimy jak na dłoni, że gilotyny ACCURL SmartCut są doskonałą inwestycją, która się po prostu opłaci.

Dodatkowo inwestycja ta zwróci się bardzo szybko. Można spokojnie powiedzieć, że Gilotyna Hydrauliczna ACCURL SmartCut tnie nie tylko metal, ale także koszty, generując tym samym wysokie zyski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 

Zobacz także

Prezentowana prasa krawędziowa CNC ACCURL SMARTFAB 32110 to absolutna nowość na rynku i prawdopodobnie jedna z większych niespodzianek zbliżających się