Zamykarka prostokątna do ka...

Zamykarka prostokątna do ka... « aktualnosci «
 2 sierpnia 2017    Zespół Metal Trade
Podziel się:

Kanały wentylacyjne i klimatyzacyjne HVAC to nieodłączna część budownictwa. Dzisiaj każdy budynek musi być wyposażony w odpowiednie zaplecze wentylacyjne, jednak najpierw trzeba je wyprodukować. Oferujemy zamykarkę prostokątną do kanałów wentylacyjnych HVAC firmy Ilmaksan, która doskonale uzupełnia linię produkcyjną kanałów wentylacyjnych.

Branża HVAC, która obejmuje wszelkiego rodzaju instalacje sanitarne, takie jak ogrzewanie, wentylacja i klimatyzacja, wykazuje rosnące zapotrzebowanie na produkcję kanałów wentylacyjnych.

Nowoczesne systemy HVAC

Dynamicznie rozwijająca się branża budowlana szuka nowoczesnych i profesjonalnych rozwiązań w kwestii wydajnych systemów HVAC, dzięki którym można znacznie obniżyć koszty zużycia energii w budynkach. Nowoczesne, zintegrowane systemy HVAC, w których kładzie się olbrzymi nacisk na idealne dopasowanie i szczelność, są przyszłością instalacji sanitarnych.

W ofercie Metal Trade znajduje się doskonała zamykarka prostokątna do kanałów wentylacyjnych HVAC wyprodukowana przez cenioną turecką firmę Ilmaksan, która już od 1995 roku produkuje wysokiej jakości maszyny do obróbki plastycznej i urządzenia do produkcji nowoczesnych systemów HVAC.

Zamykarka prostokątna do kanałów wentylacyjnych HVAC

Zamykarka prostokątna do kanałów wentylacyjnych HVAC – wysoka jakość i wydajność

Oferowana przez nas zamykarka prostokątna do kanałów wentylacyjnych HVAC przeznaczona jest do profilowania i zamykania zamka, co umożliwia trwałe połączenie prostokątnego kanału wentylacyjnego. Zamykarka kanałów wentylacyjnych Ilmaksan doskonale nadaje się zarówno do uzupełnienia automatycznej linii produkcyjnej, jak i do zastosowania przy manualnej produkcji prefabrykatów z zastosowaniem odpowiednich urządzeń.

Maszyna jest niezwykle stabilna, posiada zwartą budowę, a dodatkowo jej obsługa jest niezwykle prosta. Za sprawą wysokiej jakość komponentów wykorzystanych przy budowie urządzenia, takich jak rolki poddane dodatkowej wzmacniającej obróbce cieplnej czy zastosowanie stali o podwyższonej wytrzymałości, maszyna charakteryzuje się długą żywotnością.

Warto zwrócić uwagę na wyposażenie zamykarki HVAC Ilmaksan w centralny system smarowania, który sprawia, że obsługa eksploatacja maszyny jest minimalna. Maszyna wyróżnia się także w swojej klasie dużą prędkością pracy i niskim zużyciem energii. Pozwala również zamykać kanały HVAC o różnych rozmiarach (minimalne rozmiary to 125 mm na 125 mm).

Łatwa obsługa zamykarki prostokątnej HVAC

To, co obok jakości wykonania i wydajności charakteryzuje zamykarkę prostokątną do kanałów wentylacyjnych HVAC Ilmaksan, to niezwykle prosta obsługa. Można podzielić ją na trzy etapy:

  • wstępne przygotowanie części łączonych elementów
  • łączenie materiału
  • trwałe zatrzaśnięcie zamka

Zamykarka prostokątna do kanałów wentylacyjnych HVAC – parametry

Zamykarka HVAC Ilmaksan waży 630 kilogramów. Jej szerokość wynosi 60 centymetrów, a długość 4 metry 75 centymetrów, urządzenie mierzy 97 centymetrów wysokości. Zasilanie 380V, 3~ 50 Hz dostarcza energii silnikowi o mocy 3 kW – 1400 D/DK.

Zamykarka firmy Ilmaksan to niezwykle wydajna maszyna o wysokim standardzie i prostej obsłudze. Doskonale sprawdzi się w każdym zakładzie zajmującym się produkcją nowoczesnych systemów HVAC. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
Galeria
Dodaj komentarz

 

Zobacz także

Wraz z nadejściem wakacji mamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą najnowszą propozycję ofertową - Pionowe centra obróbcze SEIDO SEIKI. SEIDO SEIKI
Tokarka cnc z napędzanymi narzędziami i opcjonalną sondą narzędzia PINACHO ST 225x1500 to jedna z naszych najnowszych realizacji. Urządzenie zostało
Nasza firma zainstalowała i uruchomiła Wytaczarkę konwencjonalną TX611. Maszyna służy do obróbki ponadnormatywnych rozmiarowo elementów w jednym z większych zakładów