Kolejny wielki sukces Metal...

Kolejny wielki sukces Metal... « aktualnosci «
 7 listopada 2016    Zespół Metal Trade
Podziel się: [kiwi-social-bar id="9515"]

Każdy sukces jest kolejnym stalowym ogniwem w procesie rozwoju naszej firmy. Z przyjemnością dzielimy się tymi sukcesami, które pozwalają budować naszej firmie mocną i godną zaufania pozycję na europejskim rynku dystrybucji maszyn do obróbki metali. Naszym najnowszym osiągnięciem jest uzyskanie autoryzowanej i wyłącznej dystrybucji obrabiarek marki ACCURL w Europie Centralnej!

Od początku naszej działalności pragniemy oferować naszym klientom wszystko to, co najlepsze, w jak najlepszych cenach. Dlatego już od marca 2016 roku zajęliśmy się dystrybucją, na naszym rodzimym podwórku, maszyn cenionego chińskiego producenta - firmy ACCURL. Firma ta produkuje m. in. wysokiej jakości prasy krawędziowe i gilotyny hydrauliczne, przy zachowaniu konkurencyjności ich cen.

Accurl

Z pełnym zapałem i profesjonalizmem przystąpiliśmy do wprowadzenia marki ACCURL na polski rynek. Za sprawą naszych wzmożonych wysiłków i przygotowania bogatej oferty, w skład której weszły nie tylko sprzedaż urządzeń, ale także profesjonalne doradztwo, instalacja maszyn, szkolenia oraz serwis, zdołaliśmy odnieść pierwsze sukcesy w Polsce. Po zaskakująco krótkim czasie okazało się, że urządzenia marki ACCURL spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem ze strony polskich firm działających w branży obróbki metali.

Widząc pozytywne efekty naszej pracy, firma ACCURL postanowiła zaufać nam całkowicie, czyniąc Metal Trade w pełni autoryzowanym i wyłącznym dystrybutorem marki nie tylko na terenie Polski, ale także w Europie Centralnej.

Autoryzowana i wyłączna dystrybucja marki ACCURL na Europę Centralną - co to oznacza?

Za sprawą autoryzacji marki ACCURL jesteśmy jej legalnymi pełnomocnikami w Polsce i Europie Centralnej. Natomiast wyłączna dystrybucja daje Metal Trade prawo wyłącznej sprzedaży maszyn na powyższych obszarach.

W ten sposób od października 2016 roku, w zaledwie pół roku od wprowadzenia marki ACCURL na polski rynek, Metal Trade stało się jej autoryzowanym i wyłącznym dystrybutorem również w takich krajach, jak Czechy, Słowacja i Niemcy.

Nasze szerokie kontakty zagraniczne i olbrzymi potencjał techniczny został doceniony i wynagrodzony przez markę ACCURL. Bardzo się cieszymy z naszej ekspansja na rynki zagraniczne, ponieważ umożliwi nam to jeszcze większy i bardziej dynamiczny rozwój.

Nie spoczywamy więc na laurach i stawiamy na dalszy rozwój. A wszystko to robimy tylko i wyłącznie po to, ażeby oferowane przez nas usługi i maszyny spełniały jak najwyższe standardy i wymagania. Rozwijając się, stajemy się lepsi, co przekłada się na zadowolenie naszych klientów. A przecież, tak naprawdę, właśnie to jest dla nas najważniejsze i najcenniejsze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 

Zobacz także

W ostatnim czasie zainstalowaliśmy i uruchomiliśmy trzy kolejne frezarki edukacyjne z serii EDU 50A. Urządzenia zainstalowane zostały w szkole technicznej