Nowoczesne dłutownice w ofe...

Nowoczesne dłutownice w ofe... « aktualnosci «
 2 listopada 2016    Zespół Metal Trade
Podziel się: [kiwi-social-bar id="9515"]

W ofercie Metal Trade dostępnych jest aż kilkanaście modeli nowoczesnych dłutownic. Urządzenia wyprodukowane zostały przez cenioną w branży firmę EASTAR MACHINE TOOLS CORP, która jest jednym z największych producentów i eksporterów dłutownic na świecie.

Eastar Machine Tools Corp to tajwańska firma założona w 1967 rok. Kilkudziesięcioletnie doświadczenie w produkcji maszyn umożliwiło firmie Eastar Machine Tools Corp stworzenie doskonałych dłutownic, w pełni odpowiadających współczesnym zapotrzebowaniom na rynku produkcyjnym. Co najważniejsze oferowanych w bardzo rozsądnych i przystępnych cenach.

W ofercie Metal Trade dostępne są zarówno dłutownice konwencjonalne, czyli sterowane manualnie, jak i dłutownice CNC. Wszystkie urządzenia wyprodukowane przez Eastar Machine Tools Corp są konstrukcjami niezwykle solidnymi, zbudowanymi z wytrzymałych żeliwnych korpusów dostosowanych do wzmożonej produkcji przemysłowej. Dodatkowo korpusy dłutownic wykonywane są na maszynach sterowanych numerycznie, co przekłada się na ich doskonałą geometrię i wysoką dokładność pasowania.

Dłutownica

Dłutownice konwencjonalne w Metal Trade

Oferta konwencjonalnych dłutownic obejmuje takie modele, jak:

 • TS-125K
 • TS-200K
 • TS-300K
 • TS-350K

 

Dłutownica TS-125K charakteryzuje się 6 prędkościami roboczymi. Pozostałe dłutownice posiadają aż 8 prędkości roboczych. Dzięki temu powyższe dłutownice są urządzeniami bardzo uniwersalnymi, nadającymi się do różnorodnej obróbki z użyciem szerokiej gamy narzędzi.

Wszystkie dłutownice konwencjonalne oferowane przez Metal Trade wyposażone są w system centralnego smarowania, który zapewnia smarowanie istotnych punktów urządzenia, ruchome głowice z możliwością pochyłu +/- 30 stopni oraz niezwykle precyzyjne, hartowane i odporne na zużycie prowadnice belki, gwarantujące precyzję ruchu, a także wysoką odporność na wzmożoną eksploatację.

Dłutownice CNC - automatyczne i półautomatyczne

Dłutownice CNC w ofercie firmy możemy podzielić na sterowane półautomatycznie i sterowane całkowicie komputerowo. Do dłutownic sterowanych półautomatycznie należą modele:

 • dłutownica CNC-200A1
 • dłutownica CNC-300A1
 • dłutownica CNC-350 A1
 • dłutownica CNC-300A2
 • dłutownica CNC-350A2

 

Dłutownica CNC-300

Wszystkie maszyny sterowane półautomatycznie wyposażone są w automatycznie sterowany posuw części osi. W zależności od modelu jest to automatycznie sterowany posuw oś Y i manualnie ustawiany posuw osi X i obrót stołu, czyli oś C (modele CNC-200A1, CNC-350A1, CNC-300A1) lub automatycznie sterowany posuwu osi X i Y oraz manualnie sterowany obrót osi C (modele CNC-300A2, CNC-350A2).

Dłutownicami automatycznymi są:

 • dłutownica CNC-200
 • dłutownica CNC-300
 • dłutownica CNC-350
 • dłutownica CNC-500

 

W przeciwieństwie, do dłutownic półautomatycznych, wszystkie osie urządzeń automatycznych ustawiane są za pomocą sterowników komputerowych. Sterowanie dedykowane powyższym modelom to - CNC 10,4" TFT - z wewnętrzną pamięcią 16 MB.

 

W przypadku flagowego modelu firmy, czyli dłutownicy CNC-500, automatyczne sterowanie obejmuje aż cztery osie, w tym posuw osi suwaka.

Wszystkie modele sterowane numerycznie posiadają 8 prędkości roboczych, nowoczesne systemy centralnego smarowania, intuicyjne panele kontrolne oraz możliwość pochyłu głowicy +/- 30 stopni, a w przypadku dłutownicy CNC 500 +/- 20 stopni.

Oferowane przez firmę Metal Trade dłutownice są maszynami, które stworzono z myślą o długoletniej eksploatacji. Ich wytrzymałość i precyzja idą w parze z nowoczesnymi rozwiązaniami, których wdrożenie poprzedzała kilkudziesięcioletnia praca nad nowoczesnymi technologiami w przemyśle obróbki skrawaniem.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 

Zobacz także

Kolejna dostawa za nami !Niezmiernie miło jest nam zaprezentować Państwu najnowszy model prasy krawędziowej firmy ACCURL. Prezentowana maszyna ACCURL EURO-PRO