Przemysłowa Wiosna w Kielca...

Przemysłowa Wiosna w Kielca... « aktualnosci «
 16 stycznia 2017    Zespół Metal Trade
Podziel się: [kiwi-social-bar id="9515"]

W dniach 28-30 marca razem z pierwszymi powiewami wiosny w Kieleckiej Hali Targowej, należącej do jednej z dwóch największych przestrzeni wystawienniczych w Polsce, odbędzie się jedna z najważniejszy imprez w branży obróbki metali. Targi STOM-TOOL to obowiązkowy punkt w kalendarzu każdego przedsiębiorcy, który ma do czynienia z metalową branżą obróbkową.

Jest to już X edycja Targów STOM-TOOL, które de facto otwierają kielecką wiosnę przemysłową. Wiosna Przemysłowa na targach Kielce to szereg imprez obejmujących zagadnienia szeroko pojętego przemysłu. Na targi zjeżdżają przedstawiciele wielu międzynarodowych przedsiębiorstw. W poprzednim roku ogółem na wszystkich imprezach znalazło się aż 700 firm z całego świata.

Targi STOM-TOOL to doskonałe miejsce na wymianę branżowych doświadczeń, pozyskiwanie nowych klientów, a także prezentację najnowszych technologii związanych z wszystkimi gałęziami produkcyjnymi obejmującymi branżę obróbki metali.

Zakres tematyczny Targów STOM-TOOL 2017

Na imprezie będą obecni przedstawiciele praktycznie każdej branżowej dziedziny. Od producentów i sprzedawców maszyn, narzędzi, akcesoriów i nowoczesnego oprogramowania CAD/CAM, po firmy zajmujące się detaliczną i przemysłową obróbką metali.

Zakres tematyczny obejmować będzie w zasadzie wszystkie zagadnienia, jakie towarzyszą procesom obróbki czy produkcji samych obrabiarek i innych maszyn produkcyjnych, a także samej produkcji przemysłowej elementów metalowych. Począwszy od technologii obejmujących obróbkę:

  • wiórową
  • plastyczną
  • termiczną

 

poprzez obrabiarki CNC i ich oprzyrządowanie, automatykę produkcji i nowoczesne linie technologiczne, narzędzia i preparaty do obróbki, takie jak różnego rodzaju chłodziwa, smary i oleje, urządzenia kontrolno – pomiarowe, wyposażenie magazynów i fabryk itp.

Podczas targów oprócz dostępu do szerokiej gamy urządzeń, maszyn i produktów oraz możliwości zapoznania się z najnowszymi technologiami w branży, można będzie również zaznajomić się z ofertami różnego rodzaju usług, takich jak np. usługi serwisowe i modernizacyjne maszyn używanych.

W trakcie imprezy nie zabraknie również elementów związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy, a także bardziej edukacyjnych informacji związanych z branżowymi certyfikatami, szkoleniami i branżową literaturą fachową.

Wiedza, jaką można zdobyć i kontakty biznesowe, jakie można nawiązać podczas całej imprezy, są bezcenne. Dlatego też gorąco zachęcamy do udziału w kolejnej edycji Targów STOM-TOOL w Kielcach!

One thought on “Przemysłowa Wiosna w Kielcach coraz bliżej! X edycja STOM-TOOL 2017 – Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi odbędzie się już w marcu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 

Zobacz także

Kilka dni temu zainstalowaliśmy i uruchomiliśmy trzy kolejne frezarki narzędziowe z serii TMM40. TMM40 to zaawansowane frezarki wyposażone w płynną